Pierwszy test-mecz. Narew przegrała z Wissą Szczuczyn

Piłka nożna 04 lipca 2020 2 Komentarze

Narew Ostrołęka przegrała z czwartoligową Wissą Szczuczyn 1:2 w pierwszym meczu sparingowym w ramach przygotowań do sezonu 2020/21.

Wszystkie bramki sobotniego meczu padły w pierwszej połowie. Prowadzenie objęli goście, lecz w 28. minucie na listę strzelców wpisał się Kevin Karwowski, wyrównując na 1:1. Jednak jeszcze przed przerwą Wissa strzeliła gola numer dwa i tym samym przypieczętowała zwycięstwo.

Narew Ostrołęka wystąpiła w składzie: A. Drężek – Cendrowski, Borkowski, Pełtak, Ludwiczak, K. Jastrzębski, Marczak, Białobrzeski, Dąbrowski, Karwowski, Turek. Oraz: Radczenko – K. Drężek, Kiernozek, Bieńkowski, Siurnicki, Skarzyński, Niedźwiedzki, Cychol, Banach.