Piłka nożna: Korona HiD lepsza od Iskry Krasne [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 17 marca 2013 Komentarzy

Korona HiD Ostrołęka pokonała Iskrę Krasne 4:2 w ostatnim meczu sparingowym przed rozpoczęciem rundy wiosennej ligi okręgowej. Podopieczni Tomasza Słowika zafundowali swoim kibicom prawdziwą huśtawkę nastrojów, gdyż wynik wielokrotnie ulegał zmianie. Zobacz zdjęcia z meczu!

Do przerwy Korona prowadziła 1:0 po bramce Patryka Wysockiego, który dobrze wykonał rzut karny podyktowany przez sędziego sobotnich zawodów. Na kolejne bramki kibice musieli poczekać do ostatniego kwadransa meczu. Wtedy goście z Krasnego strzelili dwa gole w odstępie trzech minut, co sprawiło, że wyszli na prowadzenie.

Korona HiD wytrzymała jednak napięcie i w ostatnich dziesięciu minutach dała popis świetnej gry. Bramki Michała Noska, Piotra Gutowskiego i Kamila Orzoła dały ostrołęczanom wygraną 4:2.

W następny weekend podopieczni Tomasza Słowika powinni zainaugurować  - w zależności od warunków pogodowych - rozgrywki ligi okręgowej. 23 marca mecz wyjazdowy z Kryształem Glinojeck.

Korona HiD Ostrołęka - Iskra Krasne 4:2