Piłka nożna: Przegrane sparingi ostrołęckich drużyn

Piłka nożna 25 lutego 2013 Komentarzy

Nie udał się ostrołęckim piłkarzom ostatni weekend pod względem sparingów. Zarówno Narew jak i Korona HiD przegrały swoje mecze. Podopieczni Tomasza Słowika ulegli Nadnarwiance Pułtusk, niebiesko-czerwoni okazali się słabsi od MKS Ciechanów.

Korona HiD uległa Nadnarwiance Pułtusk (fot. archiwum eOstroleka.pl)

Korona w sobotni poranek zmierzyła się z Nadnarwianką Pułtusk. Kibice, którzy pofatygowali się na to spotkanie mogli czuć się zawiedzeni po pierwszej połowie, w której nie było zbyt wiele sytuacji podbramkowych i zakończyła się ona remisem 0:0. W drugiej odsłonie meczu dwa gole strzelili goście z Pułtuska i to oni cieszyli się ze zwycięstwa w tym sparingu.

Narew zagrała natomiast w Ciechanowie z tamtejszym MKS. Przez cały mecz ostrołęczanie mieli przewagę, lecz gospodarze wyprowadzili dwie kapitalne kontry jeszcze w pierwszej połowie i to oni prowadzili 2:0. Druga połowa również była prowadzona przez Narwian, lecz przypominało to bicie głową w mur, gdyż mnóstwo sytuacji pozostało niewykorzystanych. Ostatecznie w 90. minucie bramkę dla Narwi strzelił Piotr Kubat i mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla MKS.

Korona HiD Ostrołęka - Nadnarwianka Pułtusk 0:2 (0:0);
MKS Ciechanów - Narew Ostrołęka 2:1 (2:0)