Piłka nożna: Truszkowski już trafia w barwach Siarki Tarnobrzeg [VIDEO]

Piłka nożna 17 kwietnia 2013 Komentarzy

Ostrołęczanin Marcin Truszkowski rozegrał już dwa mecze w barwach Siarki Tarnobrzeg, występującej w piłkarskiej II lidze wschodniej. Wychowanek Narwi Ostrołęka zdążył już nawet trafić do siatki w meczu z Garbarnią Kraków.

10 kwietnia podczas meczu z Garbarnią piłkarz rodem z Ostrołęki trafił do siatki w trzydziestej minucie. Truszkowski wyszedł sam na sam z bramkarzem i sprytną podcinką pokonał golkipera Garbarni, otwierając wynik meczu. Ostrołęczanin opuścił boisko w 86. minucie.

W sobotę, 13 kwietnia, Siarka zagrała na wyjeździe z Concordią Elbląg. W wyjściowym składzie ponownie nie zabrakło Truszkowskiego, tym razem nie strzelił on jednak gola. Jego drużyna odniosła jednak drugie zwycięstwo w rundzie wiosennej, wygrywając 2:0.

Siarka Tarnobrzeg zajmuje obecnie 17. miejsce w rozgrywkach z dorobkiem 18 punktów. Na razie ekipa, w której gra ostrołęcki piłkarz, znajduje się w strefie spadkowej lecz wiosenne wyniki pozwalają mieć nadzieję na to, że drużynie Truszkowskiego uda się wywalczyć utrzymanie.

Zachęcamy do obejrzenia video z meczu Siarka Tarnobrzeg - Garbarnia Kraków (nagrana m.in. bramka Truszkowskiego). Autorem materiału jest TV Tarnobrzeg - tv.tarnobrzeg.pl.