Piłka nożna walczy o to, by wrócić jak najszybciej

Inne 28 maja 2020 0 Komentarzy

Piłka nożna walczy o to, by wrócić jak najszybciej

Przez ostatnie tygodnie mówiło się, niemiecka Bundesliga zrobi wszystko, aby ogłosić swój jak najszybszy powrót na boisko. Teraz słowo stało się ciałem i wiemy, że liga niemiecka wróci jeszcze w maju.  Ta informacja nastraja bardzo pozytywnie na najbliższą przyszłość, a już niedługo do Bundesligi dołączy polska Ekstraklasa. Wszystko systematycznie będzie wracało do normy, choć ten proces również będzie długi i mozolny.

 

Rok 2020 jest najtrudniejszym dla sportu od czasów II wojny światowej. Straty finansowe, jakie dotknęły kluby i federacje są niewyobrażalne i trudno będzie zażegnać ten kryzys. Warto jednak wierzyć, że walka zakończy się sukcesem. 

Kryzys powoli będzie się wycofywał

Wznowienie Bundesligi to bardzo jasny sygnał. Decyzja o wznowieniu pierwszej wielkiej ligi da przykład innym federacjom i doda odwagi w walce z kryzysem. Im szybszy powrót, tym większe ryzyko, ale też mniejsze straty finansowe i większe pole manewru co do organizacji kolejnego sezonu. 

 

Bardzo możliwe, że śladem zachodniej sąsiadki podąży także polska Ekstraklasa i już za kilka tygodni rozgrywki zostaną wznowione. Nic nie wskazuje na to, by coś mogło przeszkodzić lidze w powrocie na boisko. 

 

Wciąż trudno powiedzieć, jaka przyszłość czeka ligę włoską, hiszpańską i angielską. W przypadku Serie A, wydaje się, że walka o powrót może potrwać dość długo. Kraj, według statystyk, najgorsze ma już za sobą, ale to nie znaczy, że mocno przybliżył się do normalnego życia. Podobnie jest w Hiszpanii. Powoli zaczynają docierać do nas wieści, że kluby planują powrót do treningów. 

 

Jeśli rozgrywki klubowe zostaną wznowione, sezon zostanie dokończony bez udziału kibiców, ale przynajmniej dopełnione zostaną formalności związane z przyznaniem tytułów, będziemy wiedzieli, które kluby w przyszłym sezonie zagrają w europejskich pucharach, a które spadną do niższych lig. Do pustych trybun szybko będzie można się przyzwyczaić, a spotkania i tak będą cieszyły oczy stęsknionych za sportowymi emocjami kibiców. 

Bonus na Betclic

Na powrocie rozgrywek piłkarskich mocno zyska także branża bukmacherska, która w tym trudnym czasie bazowała głównie na zakładach na sporty wirtualne i elektroniczne. Bukmacherzy działający w Polsce posiadają w swojej ofercie wiele promocji dla nowych i stałych graczy. 

 

W przypadku Betclic jest to wysoki jednorazowy zwrot w przypadku przegrania pierwszego zakładu. Aby skorzystać z oferty, trzeba założyć konto na stronie bukmachera po kliknięciu tutaj - bonus Betclic

 

Przed założeniem konta na Betclic warto przeczytać specjalny poradnik, który wytłumaczy warunki bonusu i jego obrotu, przeprowadzi gracza przez proces rejestracji i pokaże możliwości dokonywania wpłat i wypłat na stronie. 

Obstawianie zakładów bukmacherskich dozwolone jest wyłącznie po ukończeniu 18 roku życia. Zakłady dostępne są na stronach u legalnych bukmacherów posiadających stosowne zezwolenie przyznane przez Ministerstwo Finansów. Zawieranie zakładów na stronach internetowych spółek nieposiadających takiego zezwolenia jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi.

BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.

 

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę