Piłka ręczna: Trójka poległa w Lublinie

Piłka ręczna 20 listopada 2012 Komentarzy

Piłkarze ręczni Trójki Ostrołęka przegrali w Lublinie z tamtejszym AZS UMCS w ramach meczu dziewiątej kolejki II ligi. Dla podopiecznych Waldemara Salisa była to już szósta porażka w ósmym meczu ligowym. Ostrołęczanie znajdują się na dziesiątym miejscu w tabeli.

Piłkarze ręczni Trójki nadal przeżywają kryzys formy (fot. eOstroleka.pl)

Końcowe rozstrzygnięcie znane było już praktycznie do przerwy. Gospodarze prowadzili bowiem 20:10 i nie zanosiło się na to, że Lublin pozna wreszcie gorycz porażki w tym sezonie. Drugą połowę również wygrali akademicy i mecz zakończył się wynikiem 37:24.

AZS UMCS Lublin z dorobkiem 15 punktów zajmuje drugie miejsce w tabeli. Trójka jest dziesiąta, zgromadziła na swoim koncie cztery "oczka".

Najskuteczniejszym zawodnikiem Trójki nadal pozostaje Rafał Niećko, który w meczu z AZS UMCS rzucił osiem goli.

AZS UMCS Lublin - Trójka Ostrołęka 37:24 (20:10)