Piłkarska sobota w A Klasie i B Klasie. Wygrana Bartnika, na remis Świt, Ołdaki i Kurpik

Piłka nożna 23 sierpnia 2020 1 Komentarz

Po sobotnich meczach piłkarze Świtu Baranowo, ULKS Ołdaki i Kurpika Kadzidło dopisali do swoich ligowych dorobków po jednym punkcie. Z kolei Aldo Bartnik Myszyniec strzelił sześć goli i zainkasował komplet "oczek". Tak wyglądała piłkarska sobota w A Klasie i B Klasie.

A KLASA

Przekonujące zwycięstwo na własnym stadionie odnieśli piłkarze Aldo Bartnika Myszyniec, którzy rozprawili się z Orłem Sypniewo 6:2. Bramki dla Aldo Bartnika strzelali: Rafał Domian, Krzysztof Szymański, Kacper Jaksina, Adam Kobus i Maciej Szymański (dwie).

Z kolei wyjazdowy punkt z Karniewa przywieźli gracze Kurpika Kadzidło. Skończyło się remisem 3:3, a bramki dla zespołu z powiatu ostrołęckiego strzelili Szymon Samsel (dwie) i Przemysław Śnietka.

B KLASA

W derbowym meczu w B Klasie ostrołęckiej Świt Baranowo zremisował na własnym stadionie z ULKS Ołdaki 1:1. Pod koniec pierwszej połowy na prowadzenie wyszedł Świt za sprawą Marcina Dobrzyńskiego. W drugiej połowie goście wyrównali za sprawą Damiana Szabłowskiego. Skończyło się podziałem punktów, a sam mecz do porywających nie należał.