Przed nami kolejne piłkarskie emocje na regionalnych stadionach. Do ciekawych pojedynków dojdzie na boiskach zarówno w Ostrołęce, jak i w powiecie ostrołęckim. Niestety, mecze rozgrywane będą bez udziału kibiców.
Przed nami kolejne piłkarskie emocje na regionalnych stadionach. Do ciekawych pojedynków dojdzie na boiskach zarówno w Ostrołęce, jak i w powiecie ostrołęckim. Niestety, mecze rozgrywane będą bez udziału kibiców.
Więcej o powrocie na boiska piłkarzy z B Klasy ostrołęckiej przeczytać można tutaj. Poza tym, grać będą także inne ligi - IV liga, okręgówka i A Klasa, jak również IV liga pań z udziałem Jantaru Ostrołęka. Poniżej plan gier i aktualne tabele ligowe.
Plan gier 19. kolejki IV ligi mazowieckiej (gr. ciechanowsko-ostrołęcko-płocka):
Wkra Żuromin | - | Żyrardowianka Żyrardów | 24 kwietnia, 16:00 |
KS Łomianki | - | Świt Staroźreby | 24 kwietnia, 11:00 |
Wisła II Płock | - | MKS Przasnysz | 25 kwietnia, 11:00 |
Kasztelan Sierpc | - | Nadnarwianka Pułtusk | 24 kwietnia, 16:00 |
Bzura Chodaków | - | Makowianka Maków Mazowiecki | 24 kwietnia, 11:00 |
KS CK Troszyn | - | Huragan Wołomin | 24 kwietnia, 16:00 |
Mławianka Mława | - | Hutnik Warszawa | 24 kwietnia, 17:00 |
Aktualna tabela:
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Wisła II Płock | 17 | 38 | 12 | 2 | 3 | 54-20 |
2. | Huragan Wołomin | 17 | 37 | 11 | 4 | 2 | 32-17 |
3. | Świt Staroźreby | 17 | 34 | 10 | 4 | 3 | 35-18 |
4. | Mławianka Mława | 17 | 34 | 11 | 1 | 5 | 45-23 |
5. | MKS Przasnysz | 17 | 33 | 11 | 0 | 6 | 47-18 |
6. | Hutnik Warszawa | 17 | 29 | 8 | 5 | 4 | 38-22 |
7. | Wkra Żuromin | 17 | 24 | 7 | 3 | 7 | 21-27 |
8. | KS CK Troszyn | 17 | 22 | 6 | 4 | 7 | 32-26 |
9. | KS Łomianki | 17 | 21 | 6 | 3 | 8 | 29-41 |
10. | Żyrardowianka Żyrardów | 17 | 18 | 5 | 3 | 9 | 27-45 |
11. | Makowianka Maków Mazowiecki | 17 | 15 | 3 | 6 | 8 | 22-40 |
12. | Nadnarwianka Pułtusk | 17 | 14 | 3 | 5 | 9 | 22-34 |
13. | Bzura Chodaków | 17 | 14 | 4 | 2 | 11 | 23-37 |
14. | Kasztelan Sierpc | 17 | 2 | 0 | 2 | 15 | 10-69 |
Plan gier 22. kolejki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej:
Sona Nowe Miasto | - | Żbik Nasielsk | 24 kwietnia, 12:00 |
KS Wąsewo | - | Błękitni Raciąż | 24 kwietnia, 16:00 |
Wkra Bieżuń | - | Konopianka Konopki | 24 kwietnia, 16:00 |
Korona Szydłowo | - | MKS Ciechanów | 25 kwietnia, 13:00 |
Ostrovia Ostrów Mazowiecka | - | Narew 1962 Ostrołęka | 24 kwietnia, 11:00 |
Iskra Krasne | - | GKS Pokrzywnica | 24 kwietnia, 16:00 |
Tęcza Ojrzeń | - | GKS Strzegowo | 24 kwietnia, 13:00 |
Kryształ Glinojeck | - | PAF Płońsk | 24 kwietnia, 16:00 |
Tabela:
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Żbik Nasielsk | 17 | 44 | 14 | 2 | 1 | 56-17 |
2. | Narew 1962 Ostrołęka | 17 | 43 | 14 | 1 | 2 | 58-12 |
3. | MKS Ciechanów | 17 | 35 | 11 | 2 | 4 | 42-16 |
4. | Konopianka Konopki | 17 | 33 | 9 | 6 | 2 | 41-28 |
5. | Sona Nowe Miasto | 16 | 30 | 9 | 3 | 4 | 38-35 |
6. | Wkra Bieżuń | 17 | 26 | 7 | 5 | 5 | 42-25 |
7. | Ostrovia Ostrów Mazowiecka | 17 | 23 | 7 | 2 | 8 | 27-27 |
8. | Korona Szydłowo | 16 | 23 | 7 | 2 | 7 | 39-32 |
9. | PAF Płońsk | 17 | 21 | 6 | 3 | 8 | 28-39 |
10. | Błękitni Raciąż | 17 | 20 | 5 | 5 | 7 | 20-26 |
11. | Kryształ Glinojeck | 17 | 19 | 5 | 4 | 8 | 38-32 |
12. | Tęcza Ojrzeń | 17 | 17 | 5 | 2 | 10 | 31-48 |
13. | Iskra Krasne | 17 | 14 | 4 | 2 | 11 | 23-42 |
14. | KS Wąsewo | 17 | 13 | 4 | 1 | 12 | 21-53 |
15. | GKS Strzegowo | 17 | 11 | 3 | 2 | 12 | 18-52 |
16. | GKS Pokrzywnica | 17 | 11 | 3 | 2 | 12 | 24-62 |
Plan gier 22. kolejki A Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej:
GUKS Krasnosielc | - | Orlęta Baboszewo | 25 kwietnia, 14:00 |
Boruta Kuczbork | - | Opia Opinogóra | 25 kwietnia, 14:00 |
GKS Andrzejewo | - | Orzyc Chorzele | 25 kwietnia, 15:30 |
Wymakracz Długosiodło | - | Orzeł Sypniewo | 25 kwietnia, 16:00 |
Wkra Radzanów | - | Kurpik Kadzidło | 25 kwietnia, 15:00 |
Wkra Sochocin | - | Rzekunianka Rzekuń | 24 kwietnia, 16:00 |
Aldo Bartnik Myszyniec | - | Korona Karolinowo | 24 kwietnia, 15:00 |
Pełta Karniewo | - | Mazowsze Jednorożec | 24 kwietnia, 15:00 |
Tabela:
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Wkra Radzanów | 17 | 41 | 13 | 2 | 2 | 54-25 |
2. | Rzekunianka Rzekuń | 17 | 40 | 13 | 1 | 3 | 75-21 |
3. | GUKS Krasnosielc | 17 | 33 | 10 | 3 | 4 | 51-38 |
4. | Kurpik Kadzidło | 17 | 30 | 9 | 3 | 5 | 55-36 |
5. | Orzyc Chorzele | 17 | 28 | 9 | 1 | 7 | 36-46 |
6. | Wymakracz Długosiodło | 17 | 28 | 9 | 1 | 7 | 40-31 |
7. | Aldo Bartnik Myszyniec | 17 | 26 | 8 | 2 | 7 | 44-39 |
8. | Orlęta Baboszewo | 17 | 24 | 7 | 3 | 7 | 37-31 |
9. | Korona Karolinowo | 17 | 24 | 7 | 3 | 7 | 32-35 |
10. | Boruta Kuczbork | 17 | 20 | 5 | 5 | 7 | 20-32 |
11. | Wkra Sochocin | 17 | 19 | 6 | 1 | 10 | 35-40 |
12. | Orzeł Sypniewo | 17 | 19 | 5 | 4 | 8 | 27-36 |
13. | Mazowsze Jednorożec | 17 | 17 | 5 | 2 | 10 | 28-49 |
14. | Pełta Karniewo | 17 | 16 | 4 | 4 | 9 | 35-41 |
15. | GKS Andrzejewo | 17 | 13 | 4 | 1 | 12 | 35-56 |
16. | Opia Opinogóra | 17 | 11 | 3 | 2 | 12 | 24-72 |
Plan gier 15. kolejki IV ligi mazowieckiej kobiet:
Jantar Ostrołęka | - | Fuks Pułtusk |
KS II Raszyn | - | Żbik Nasielsk |
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) | - | Ostrovia Ostrów Mazowiecka |
KS Wilanów (Warszawa) | - | Pogoń Siedlce |
GOSiR Piaseczno | - | Legia Soccer Schools Warszawa |
Mecz Jantar Ostrołęka - FUKS Pułtusk rozegrany zostanie 25.04.2021 r., godz. 14.00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Witosa w Ostrołęce.
Tabela:
Nazwa | M. | Pkt. | Z. | R. | P. | Bramki | |
1. | Jantar Ostrołęka | 9 | 23 | 7 | 2 | 0 | 45-8 |
2. | Legia Soccer Schools Warszawa | 9 | 21 | 7 | 0 | 2 | 30-17 |
3. | Fuks Pułtusk | 9 | 17 | 5 | 2 | 2 | 30-9 |
4. | KS II Raszyn | 9 | 16 | 5 | 1 | 3 | 30-27 |
5. | Ostrovia Ostrów Mazowiecka | 9 | 14 | 4 | 2 | 3 | 37-17 |
6. | Vulcan Wólka Mlądzka | 8 | 10 | 3 | 1 | 4 | 28-14 |
7. | GOSiR Piaseczno | 8 | 9 | 3 | 0 | 5 | 20-16 |
8. | KS Wilanów | 9 | 9 | 3 | 0 | 6 | 14-23 |
9. | Żbik Nasielsk | 9 | 8 | 2 | 2 | 5 | 22-24 |
10. | Pogoń Siedlce | 9 | 0 | 0 | 0 | 9 | 2-103 |
Komentarze
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.