zdjecie 5496

Piłkarski weekend. Korona zagra na wyjeździe, wystartuje B Klasa

Piłka nożna 26 sierpnia 2016 Komentarzy

Przed nami emocjonujący piłkarski weekend. Do gry wkroczą już wszystkie drużyny z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. Łącznie dziesięć drużyn powalczy o ligowe punkty. Zobacz plan gier.

Przed nami emocjonujący piłkarski weekend. Do gry wkroczą już wszystkie drużyny z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. Łącznie dziesięć drużyn powalczy o ligowe punkty. Zobacz plan gier.

IV liga mazowiecka, gr. północna

W sobotę 27 sierpnia o godzinie 17.00 na stadionie MOSiR w Sochaczewie do swojego szóstego spotkania w północnej grupie IV ligi mazowieckiej. Ich rywalem będzie ekipa Bzury Chodaków, która w tym sezonie spisuje się dość przeciętnie, na co wskazuje bilans: zwycięstwo, remis i trzy porażki. Dla piłkarzy z powiatu ostrołęckiego będzie więc to duża szansa na pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.

Bzura Chodaków (Sochaczew) - Tęcza Łyse 27 sierpnia, 17.00

Liga okręgowa ciechanowsko-ostrołęcka

Obie lokalne drużyny ligi okręgowej w najbliższy weekend rozegrają swoje spotkania na wyjazdach. Korona Ostrołęka pojedzie do Ojrzenia, gdzie zmierzy się z Tęczą. Rywal ma na swoim koncie dwie porażki i z pewnością jest w zasięgu drużyny prowadzonej przez Marcina Truszkowskiego. KS CK Troszyn pojedzie do Bieżunia, gdzie w pierwszej kolejce wygraną odniosła drużyna z Ostrołęki. Gospodarze - Wkra - mają już w swoim dorobku dwie porażki. Czy zanotują trzecią? Przekonamy się w sobotę.

Wkra Bieżuń - KS CK Troszyn         27 sierpnia, 17.00
Tęcza Ojrzeń - Korona Ostrołęka 27 sierpnia, 17.00


A Klasa ciechanowsko-ostrołęcka

W drugiej kolejce A Klasy po raz pierwszy przed własną publicznością w tym sezonie zagra Kurpik Kadzidło. Podopieczni Łukasza Pokory zmierzą się z KS Wąsewo (w pierwszej kolejce zespół ten przegrał z Mazowszem Jednorożec 1:3). Trudne boje wyjazdowe czekają z kolei Świt Baranowo i Rzekuniankę Rzekuń. Ci pierwsi w niedzielę zagrają z Żakiem Szreńsk, drudzy - w sobotę zmierzą się z Gryfem Kownaty Żędowe.

Gryf Kownaty Żędowe - Rzekunianka Rzekuń   27 sierpnia, 11.00
Kurpik Kadzidło - KS Wąsewo 27 sierpnia, 17.00
Żak Szreńsk - Świt Baranowo 28 sierpnia, 14.00


B Klasa ostrołęcka

Startują rozgrywki najniższej klasy rozgrywkowej w regionie, czyli B Klasy ostrołęckiej. W pierwszej kolejce dojdzie do meczu derbowego pomiędzy Aldo Bartnikiem Myszyniec a Kurpikiem II Kadzidło. Inna drużyna z powiatu ostrołęckiego - Orz Goworowo - zagra u siebie z GKS Andrzejewo, z kolei GLKS Lelis pojedzie na wyjazdowe starcie z Iskrą Zaręby Kościelne.

Aldo Bartnik Myszyniec - Kurpik II Kadzidło 27 sierpnia, 16:00
Orz Goworowo - GKS Andrzejewo 27 sierpnia, 16:00
Iskra Zaręby Kościelne - GLKS Lelis 28 sierpnia, 15:00


Relacje z meczów znajdziesz w serwisie eOstroleka.pl.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.