zdjecie 3328
zdjecie 3328

Piłkarski weekend pełen emocji. Wyniki, tabele

Piłka nożna 30 sierpnia 2021 2 Komentarze

Za nami piłkarski weekend pełen emocji. Grały już wszystkie seniorskie ligi, od B Klasy do IV ligi oraz III liga pań. Niezwykłe powody do zadowolenia ma KS CK Troszyn, który przewodzi stawce w IV lidze. Znakomity start III ligi zanotowały piłkarki Jantaru Ostrołęka. Zobaczcie podsumowanie.

Za nami piłkarski weekend pełen emocji. Grały już wszystkie seniorskie ligi, od B Klasy do IV ligi oraz III liga pań. Niezwykłe powody do zadowolenia ma KS CK Troszyn, który przewodzi stawce w IV lidze. Znakomity start III ligi zanotowały piłkarki Jantaru Ostrołęka. Zobaczcie podsumowanie.

B Klasa

W miniony weekend rozgrywki rozpoczęła B Klasa ostrołęcka. Świetną inaugurację zaliczyła Narew II Ostrołęka, wygrywając 6:0 z WKS Mystkówiec Stary. Bramki zdobywali: Konrad Drężek, Łukasz Olbryś, Adam Szklanko, Aleksander Dmochowski, Jan Białobrzeski i Damian Klec.

W derbach powiatu ostrołęckiego zespół GKS Łyse wygrał 3:0 z GLKS Lelis. Bramki strzelali Marek Kaliszewski, Dominik Stachelek i Błażej Nicewicz.

Drugie derby, pomiędzy Orzem Goworowo a Świtem Baranowo, wygrała ekipa z Baranowa 4:2. Bramki dla Świtu strzelili Grzegorz Bieńkowski, Damian Dąbrowski, Wojciech Gąska i Przemysław Gładek. Dla Orza trafili Dominik Sujkowski i Piotr Grabiński.

Wyniki 1. kolejki B Klasy:

Narew II Ostrołęka 6-0 WKS Mystkówiec Stary
GKS Andrzejewo 2-0 Mazowsze Jednorożec
GKS Łyse 3-0 GLKS Lelis
Orz Goworowo 2-4 Świt Baranowo

Pauza - Iskra Zaręby Kościelne.

Tabela:

 NazwaM.Pkt.Z.R.P.Bramki
1.Narew II Ostrołęka131006-0
2.GKS Łyse131003-0
3.Świt Baranowo131004-2
4.GKS Andrzejewo131002-0
5.Iskra Zaręby Kościelne000000-0
6.Orz Goworowo100012-4
7.Mazowsze Jednorożec100010-2
8.GLKS Lelis100010-3
9.WKS Mystkówiec Stary100010-6

A Klasa

Druga seria gier odbyła się w A Klasie ciechanowsko-ostrołęckiej. Aldo Bartnik Myszyniec poniósł drugą porażkę w sezonie, tym razem 2:3 na wyjeździe z Tęczą Ojrzeń. Bramki strzelili Marcin Kamiński i Krzysztof Szymański.

Premierowe zwycięstwo na swoim koncie ma ekipa ULKS Ołdaki. Drużyna z gminy Rzekuń wygrała 3:1 z GUKS Krasnosielc po bramkach Szymona Brzostka, Arkadiusza Gumkowskiego i Radosława Żeranskiego. Gole z meczu można obejrzeć poniżej:

Wyniki 2. kolejki A Klasy:

Wkra Radzanów 4-3 Korona Karolinowo
Tęcza Ojrzeń 3-2Aldo Bartnik Myszyniec
Pełta Karniewo 0-7 Wkra Sochocin
Orzeł Sypniewo 0-0 GKS Pokrzywnica
GUKS Krasnosielc 1-3 ULKS Ołdaki
Opia Opinogóra 1-2 GKS Gumino
Orlęta Baboszewo 2-1 FC 2012 Różan

Tabela:

 NazwaM.Pkt.Z.R.P.Bramki
1.Wkra Sochocin2620010-2
2.Wkra Radzanów262006-3
3.GKS Gumino262005-2
4.GKS Pokrzywnica241106-2
5.Orzeł Sypniewo241102-1
6.Korona Karolinowo231017-6
7.ULKS Ołdaki231014-3
8.Tęcza Ojrzeń231015-5
9.Orlęta Baboszewo231012-3
10.Opia Opinogóra210112-3
11.FC 2012 Różan210112-3
12.Aldo Bartnik Myszyniec200024-7
13.GUKS Krasnosielc200022-6
14.Pełta Karniewo200022-13

Liga okręgowa

Kurpik Kadzidło w trzeciej kolejce ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej zanotował porażkę 1:2 z KS Wąsewo. Bramkę dla Kurpika zdobył Hubert Dąbkowski.

Z kolei Rzekunianka Rzekuń w końcu zdobyła trzy punkty, pokonując 3:1 Iskrę Krasne. Zwycięstwo zespołowi z Rzekunia zapewnili Krzysztof Trzciński, Adrian Wołejszo i Mateusz Kaczyński.

Wyniki 3. kolejki ligi okręgowej:

Kurpik Kadzidło 1-2 KS Wąsewo
Rzekunianka Rzekuń 3-1 Iskra Krasne
Kryształ Glinojeck 3-1 Sona Nowe Miasto
Konopianka Konopki 1-3 PAF Płońsk
Korona Szydłowo 3-4 Błękitni Raciąż
Wymakracz Długosiodło 1-3 GKS Strzegowo
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1-1 Nadnarwianka Pułtusk
MKS Ciechanów 4-2 Wkra Bieżuń

Tabela:

 NazwaM.Pkt.Z.R.P.Bramki
1.PAF Płońsk3930011-6
2.MKS Ciechanów372108-3
3.Kryształ Glinojeck3620111-6
4.Wkra Bieżuń362019-7
5.Iskra Krasne362016-4
 GKS Strzegowo362016-4
7.Błękitni Raciąż362019-9
8.Nadnarwianka Pułtusk351208-3
9.KS Wąsewo331022-7
10.Sona Nowe Miasto331025-7
11.Kurpik Kadzidło331025-6
12.Konopianka Konopki331023-7
13.Rzekunianka Rzekuń331026-7
14.Ostrovia Ostrów Mazowiecka320213-5
15.Korona Szydłowo310127-9
16.Wymakracz Długosiodło300033-12

IV liga, gr. 1

W rozgrywkach IV ligi mazowieckiej ogromne powody do radości mają kibice KS CK Troszyn. Drużyna z powiatu ostrołęckiego kontynuuje kapitalną passę w tym sezonie. Czwarty mecz z rzędu padł łupem podopiecznych trenera Michała Złotkowskiego. Tym razem wygrana z MKS Przasnysz 2:1 po golach Mariusza Wierzbowskiego i Dominika Dzwonkowskiego. 

Na dziesiątym miejscu jest drużyna Narwi Ostrołęka, która tym razem wygrała z Sokołem Serock 1:0.

Wyniki 4. kolejki IV ligi, gr. 1:

Ząbkovia Ząbki 4-1 Unia Warszawa
Stoczniowiec Płock 3-1 Wkra Żuromin
Hutnik Warszawa 1-2 Mławianka Mława
Drukarz Warszawa 1-2 Escola Varsovia Warszawa
Makowianka Maków Mazowiecki 0-1 Huragan Wołomin
Sokół Serock 0-1 Narew Ostrołęka
MKS Przasnysz 1-2 KS CK Troszyn
Żbik Nasielsk 1-2 Wisła II Płock
Świt Staroźreby 2-2 AP Marcovia Marki

Tabela:

 NazwaM.Pkt.Z.R.P.Bramki
1.KS CK Troszyn41240015-2
2.Wisła II Płock4103108-4
3.Mławianka Mława393009-6
4.Hutnik Warszawa4930111-5
5.Ząbkovia Ząbki493017-3
6.Escola Varsovia Warszawa4930112-3
7.Stoczniowiec Płock462028-11
8.AP Marcovia Marki461305-4
9.Świt Staroźreby461307-6
10.Narew Ostrołęka462026-9
11.Huragan Wołomin462025-8
12.MKS Przasnysz441125-3
13.Drukarz Warszawa431037-10
14.Wkra Żuromin431036-9
15.Żbik Nasielsk410133-9
16.Makowianka Maków Mazowiecki410133-10
17.Unia Warszawa300033-10
18.Sokół Serock400045-13

III liga kobiet

Doskonały początek rozgrywek III ligi mają za sobą piłkarki Jantaru Ostrołęka. Na inaugurację sezonu pokonały WAP Warszawa 5:2. Hat-trickiem popisała się Klaudia Płoska, po jednej bramce dołożyły Kinga Lebuda i Sandra Pych. 

 

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
11:24, 31 sierpnia 2021

as

Z okręgówki nikt nie spada, troche to żałosne, o co gra połowa drużyn, ktoś wytłumaczy?


...
16:50, 31 sierpnia 2021

do kibic

Bo Pan nasz Sendrowski jest w zwiazku okregowym i tak postanowil że rzekun pogra sobie jeszcze rok kumasz czacze????
  



Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.