zdjecie 8196
zdjecie 8196

Piłkarskie emocje w Ostrołęce i powiecie (harmonogram)

Piłka nożna 25 sierpnia 2017 2 Komentarze

26 i 27 sierpnia to weekend, w którym do gry przystąpią już wszystkie ligowe zespoły z regionu! Zobacz terminy meczów w Ostrołęce, Kadzidle, Myszyńcu, Ołdakach i Goworowie, a następnie dopinguj piłkarzy.

IV liga:

Zobacz zapowiedź meczu Korona Ostrołęka - Mławianka Mława

Liga okręgowa:

W okręgówce dojdzie do pojedynku ostatniej z pierwszą drużyną ligi po dwóch kolejkach. Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna posiadająca bilans bramkowy 0:7 i zerowy dorobek punktowy podejmie KS CK Troszyn - piłkarze z powiatu ostrołęckiego do tej pory notują świetną passę pięciu goli na mecz i odprawiają z kwitkiem kolejnych rywali. Dla Troszyna pokonanie Wieczfnianki nie powinno być wielkim wyzwaniem, ale nie zapominajmy, że to sport i dopóki piłka w grze - wszystko jest możliwe. Nie zaszkodzi trzymać kciuków, wyjazdowy mecz jutro o 17.00.

Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna - KS CK Troszyn [26 sierpnia, 17:00]

A Klasa:

Przed własną publicznością zaprezentują się ekipy z Kadzidła i Myszyńca. Kurpik w niedzielę o 17.00 zmierzy się z Jutrzenką Unieck na stadionie przy ul. Sportowej, z kolei w Myszyńcu spotkanie zaplanowano dzień wcześniej - beniaminek A Klasy podejmie KS Wąsewo. Wyjazdowe starcia czekają Rzekuniankę Rzekuń i Świt Baranowo. Podopieczni Dariusza Narolewskiego pojadą na mecz z Kryształem Glinojeck, z kolei gracze prowadzeni przez Rafała Ogonowskiego zagrają na wyjeździe z GKS Pokrzywnica.

Kurpik Kadzidło - Jutrzenka Unieck [26 sierpnia, 17:00]
Bartnik Myszyniec - KS Wąsewo [26 sierpnia, 16:00]
Kryształ Glinojeck - Rzekunianka Rzekuń [26 sierpnia, 16:30]
GKS Pokrzywnica - Świt Baranowo [27 sierpnia, 15:00]

B Klasa:

Ruszają rozgrywki "Serie B", inaczej nazywanej "ósmą ligą mistrzów", czyli popularnej B Klasy. Na inaugurację warto wybrać się przede wszystkim na stadion na os. Wojciechowice - w sobotę o 17.00 przy Partyzantów Narew Ostrołęka podejmie GKS Andrzejewo. Zaprezentują się też inne ekipy z powiatu ostrołęckiego: Korona II Ostrołęka zagra u siebie z WKS Mystkówiec Stary  w niedzielę o 14.00, również przy Partyzantów. Warto również wybrać się na spotkania ULKS Ołdaki - GLKS Lelis - derby powiatu ostrołęckiego w sobotę o 15.00 oraz Orz Goworowo - FC Różan w niedzielę.

Narew 1962 Ostrołęka - GKS Andrzejewo [26 sierpnia, 17:00]
Korona II Ostrołęka - WKS Mystkówiec Stary [27 sierpnia, 14:00]
ULKS Ołdaki - GLKS Lelis [26 sierpnia, 15:00]
Orz Goworowo - FC 2013 Różan [27 sierpnia, 15:00]

Wyniki meczów znajdziecie najszybciej na naszym profilu na Facebooku - SPORTowa Ostrołęka, a relacje oczywiście w naszym serwisie sportowym.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
12:11, 25 sierpnia 2017

55

Mam już dość Narew ostroleka której długi sięgają 70 tysięcy a w stosunku do mojej osoby 28342,36 zł już nie ma. Ale jeśli Panowie chcą być narwią z 55 letnią tradycją z kktórej od przeszło 40 lat jestem wiernym może nie kibicem ale napewno fanemto pospłaca zaległości i z głową do góry chlubi się faktem i jubileuszem swojego klubu. Wszelkie moje dane dostępne są u kuratora sądowego Narwi która notabene ciagle w sądzie administracyjnym czeka na dalszy ciąg upadłości i likwidacji. A wiec....? Stara  czy nowa...!!!!!


...
16:16, 25 sierpnia 2017

Haha

Się biedrona odezwała.  Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.