Piłkarskie święto w Ołdakach. Narew gra dalej w Pucharze Polski [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 25 września 2024 16 Komentarzy

Narew Ostrołęka pokonała ULKS Ołdaki w 4. rundzie Pucharu Polski na szczeblu okręgowym. Po dość ciekawym meczu w Ołdakach niebiesko-czerwoni triumfowali 2:1.

W Ołdakach mecz z wyżej notowaną Narwią Ostrołęka był piłkarskim świętem, a gospodarzy nie trzeba było dodatkowo mobilizować. Efektem było kilka ciekawych akcji miejscowych, zakończonych m.in. strzałem w słupek czy wyjściem z bramki Modzelewskiego, które uratowało Narew przed utratą gola. Do przerwy bramka padła tylko jedna - miejscowi zaliczyli samobója i Narew prowadziła.

W drugiej połowie Szymczyk wyrównał, ale na dwadzieścia minut przed końcem Mordasiewicz wyprowadził Narwian na prowadzenie. Niedługo później Marcin Kraska dostał dwie żółte kartki i musiał opuścić boisko. ULKS grał w przewadze, lecz nie zdołał doprowadzić do wyrównania i rzutów karnych. Po pełnym emocji meczu triumfowali niebiesko-czerwoni, notując awans do kolejnej rundy.

ULKS Ołdaki - Narew Ostrołęka 1:2 (0:1)

• ULKS: Dąbkowski - Banach, Grochocki, Siemborski, Gawek, Szymczyk, Małkowski, Szulnicki, Żerański, Szabłowski, Brzostek. Zagrali również: Gałecki, Chaberek, Skowroński.
  • Narew: Modzelewski - Bajor, Kamionowski, Olszewski, Ziemak, Ciężar, Cambindo, Łychowydko, Bąk, Borowiecki, Gumowski. Zagrali również: Medina, Kraska, Chomczenko, Godziebiewski, Bandorowicz, Mordasiewicz.

ale radośc

nie wierze , redaktorze i działacze sportowi gdzie wasza ambicja ? cieszycie się z wygranej z małą wioską (nie ubliżając Ołdakom )  Zobaczcie gdzie jest Łks Łomża , Siedlce , Suwałki  itp. Smiech na sali.
Natomiast gratuluje klubowi z Ołdak , że jako miejscowość 200 razy mniejsza reprezentują taki sam poziom jak narew

ocena: 30%         zgłoś
...
19:36, 25 września 2024

obojętność

a kto się cieszy? podejrzewam że wymienieni przez ciebie mają to w dupie, może poza prezesem. Po co się spinać na amatorską piłkę? zagrali, wygrali, żyje sie dalej. Powiatowy futbol to nie wszystko

ocena: 67%         zgłoś
...
19:46, 25 września 2024

Do wszystkich

Oj ludzie... gdybyście zobaczyli co wyprawiali "sędziowie" w dzisiejszym meczu, to zmienilibyście zdanie. Pan Radosław Łukasiak główny, Pani Majka Budna (nie wiem skąd ta Panienka się urwała) i jeszcze jakiś młody Kawaler na linii. No ta trójka sędziowska się nie popisała. A Kamil Grochocki? Bardzo brzydkie zachowanie, symulacja, odzywki... żenada Sędziowie, żenada Ołdaki.

qe

trojka sedziowska widziala faule tylko z jednej strony, jakies spalone z kosmosu. w dodatku pierwsza połowa trwała 42 minuty

...
20:57, 25 września 2024

Oko kibica

Żal patrzeć na to co naref gra. Toć w śrosku pola w 1 połowie to ten mały z ołdak nakrywał czapką tego łychczenko czy jak mu tam. Ziemak następny, kręci bączki w miejscu. Na tle niby "wielkiej" narfi to Ołdaki zaprezentowały się super.

Piotr z Ołdaków

Do Oko kibica: chłopie gdzie tę czapkę położyłeś? chyba za mocno naciągnąłeś, bo Łychowydko najlepszy na boisku
piłkę widziałeś chyba ostatnio w stodole, jak sąsiad kobyle kopyta podcinał, co?

...
22:04, 25 września 2024

Andrzej

Moim zdaniem dobre sędziowanie, dali radę.

Od Wszystkich Do wszystki

jak się grać w piłkę nie umie to najlepiej na sędziów złożyć żenada to Narwi że z UKS Ołdaki tak słabo zagrali zresztą II Narew z nimi przegrała 😂😂😂

...
23:43, 25 września 2024

autor

a jaki był wynik ? Niepotrzebne ujadanie zakompleksionych chłopczyków.

...
07:24, 26 września 2024

"najlepsza" była baba ze wsi co darła gębę i klęła jakby pierwszy raz piłkę zobaczyła
warto było sie przejechać na to pole, żeby takie perełki zobaczyć
jeszcze dwie uwagi. po pierwsze plus dla bramkarza gospodarzy bo jako jedyny uspokajał kolegów i tłumaczył (szczególnie grochowi) że tworzą popelinę i straszny wstyd swoimi odzywkami. po drugie marcin kraska: czy tobie się odechciało grac? strata przy golu, dwie żółte za gadanie w kilka chwil. występu nie zmienia ładna asysta. jeśli nie chce ci się grać, to trzeba było zostać wczoraj w ołdakach. tylko że miejscowym akurat nie można odmówić zaangażowania