Piłkarze zagrali dla WOŚP! Zwyciężyła Rzekunianka (wideo, zdjęcia)

Piłka nożna 12 stycznia 2020 4 Komentarze

W 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy włączyli się piłkarze, którzy rywalizowali dziś w turnieju "Gramy z Orkiestrą" w hali im. Arkadiusza Gołasia. Zwyciężyła Rzekunianka Rzekuń.W otwartym halowym turnieju piłki nożnej, który organizowany był przez klub MZKS Narew Ostrołęka, wzięło udział 17 drużyn: Przyjaciele Narwi, WOŚP Ostrołęka, Young Stars Ostrołęka, FC 2012 Różan, APN Ostrołęka, Akademia Maluchów, Intercars Łomża, FC GooL Ostrołęka os. Leśne, Rodzice Korona, Czarki Przasnysz, Agromer Trynosy-Wąsewo, Stora Enso, Rzekunianka Rzekuń, Kwant, Farmaceuci, X CAR Auto Lakiery i OldBoy Rzekuń Bruk-Tom Team.

Zespoły podzielono na cztery grupy, następnie po dwie najlepsze ekipy z każdej z grup zagrały w ćwierćfinałach. Było o co walczyć, bowiem klasyfikowano cztery najlepsze ekipy turnieju. W pierwszym półfinale znalazły się drużyny Przyjaciele Narwi i Czarki Przasnysz - ci ostatni wygrali 1:0. W drugim meczu półfinałowym Rzekunianka Rzekuń pokonała APN Ostrołęka 3:0.

W meczu o trzecie miejsce APN wygrał z Przyjaciółmi Narwi 1:0. Z kolei Rzekunianka Rzekuń potwierdziła znakomitą formę i wygrała z Czarkami Przasnysz w meczu finałowym aż 6:0.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Maciej Kubeł z APN Ostrołęka, tytuł najlepszego bramkarza powędrował do Mateusza Dudka z Przyjaciół Narwi, a najwięcej bramek strzelił zawodnik Rzekunianki Adrian Wołejszo.

Turniejowi towarzyszyła nie tylko znakomita atmosfera, ale także występy artystyczne (dzieci z Akademii Maluchów czy cheerleaderek Pasji) i pokazy innych dyscyplin sportowych - m.in. podnoszenia ciężarów czy street workout'u.  Najważniejsze były jednak zebranie jak największej kwoty dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Środowisko piłkarskie pokazało, jak się pomaga. Tak trzymać!

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Wideo do artykułu:
Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...

Komentarze

...
18:19, 12 stycznia 2020

OLO

Super turniej. Młodzi ciężarowcy też nie próżnowali.

ocena: -         zgłoś
...
20:26, 12 stycznia 2020

Sztangista

Brawo ATLETA

ocena: -         zgłoś
...
23:24, 12 stycznia 2020

Korona

Kamil Nurczyk i przyjaciele wymiatali. Najlepszy pokaz dzisiejszego turnieju.  

ocena: -         zgłoś
...
07:51, 13 stycznia 2020

Angelika

A najlepszego nie ma? Gdzie pokaz street workout?

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.