Piotr Bąk: Pamiętajcie o Arku Gołasiu i bądźcie tacy jak on (wideo)

Siatkówka 10 listopada 2017 1 Komentarz

Ostrołęka to miejsce, od którego należało zacząć promowanie książki "Arkadiusz Gołaś: Przerwana Podróż" - uważa Piotr Bąk, autor biografii wybitnego siatkarza, ostrołęczanina. Premiera książki odbyła się 8 listopada.

Premiera książki "Arkadiusz Gołaś: Przerwana Podróż" odbyła się 8 listopada w budynku Szkoły Podstawowej nr 5 w Ostrołęce. To właśnie w tym miejscu, jeszcze za czasów miejskiej "siódemki", Arek Gołaś stawiał pierwsze siatkarskie kroki. Na dwóch spotkaniach premierowych sala była wypełniona do ostatniego miejsca. Ostrołęczanie pokazali, że pamiętają o swoim wybitnym wychowanku. Dotarli także goście: m.in. Waldemar Wspaniały, Krzysztof Felczak, Mariusz Szyszko czy Janusz Uznański.

- Nie wyobrażałem sobie innego miejsca na premierę. Jakby nawet spadł meteoryt to chciałbym do Ostrołęki przyjechać. To miejsce, od którego trzeba było zacząć. Gdybym ja tutaj nie zaczął, czułbym się źle sam ze sobą - mówił Piotr Bąk po premierze książki "Arkadiusz Gołaś: Przerwana Podróż": - Mam nadzieję, że wspólnie udało nam się stworzyć fajny hołd komuś kto oddał się bez reszty sportowej pasji. Pamiętajcie o Arku i bądźcie tacy jak on.

Relację z premiery organizowanej przez Wydawnictwo SQN, Szkołę Podstawową nr 5 w Ostrołęce oraz Mazowieckie Inicjatywy Społeczne przeczytasz w naszym serwisie. Zapraszamy także do obejrzenia rozmowy z autorem książki "Arkadiusz Gołaś: Przerwana Podróż".Książkę "Arkadiusz Gołaś: Przerwana Podróż" kupisz tutaj oraz stacjonarnie w księgarniach i salonach Empik w całej Polsce.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
12:24, 10 listopada 2017

Gość

Fantastyczna książka panie Piotrze, przeczytałem już całą. Gratuluję

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.