zdjecie 1233
zdjecie 1233

Piotr Milewski wzmocnił rywala Energi Net

Siatkówka 30 lipca 2017 0 Komentarzy

Piotr Milewski dobrze zapisał się w najnowszej historii ostrołęckiej siatkówki. Były rozgrywający Netu Ostrołęka (wtedy jeszcze pod nazwą sponsora - Pekpol) po latach gry w pierwszej lidze wraca na poziom drugoligowy, ale nie do naszego miasta, a do rywala Energi Net - Huraganu Międzyrzec Podlaski.

Piotr Milewski to kapitan ekipy Pekpolu Ostrołęka w sezonie 2014/15, w którym udało się wywalczyć 7. miejsce w rozgrywkach I ligi. Był mocnym punktem zespołu i dał się poznać jako zawodnik w stu procentach oddany siatkówce. Po odejściu z Ostrołęki nadal występował na pierwszoligowym poziomie - w ekipach KPS Siedlce i SKS Hajnówka. Po ubiegłym sezonie zdecydował się na przejście do Huraganu Międzyrzec Podlaski, z którym ma trenować dwa razy w tygodniu, a także występować w jego meczach. Powód tego kroku jest prosty: Milewski zawodowo związany jest z Warszawą i szukał klubu w pobliżu stolicy.

Oprócz Milewskiego, do Huraganu trafili także Kacper Kędra z Czarnych Radom, Patryk Sobieszczak, Maciej Bielecki i Bartosz Robert (wszyscy z Białej Podlaskiej) i Michał Jankowski z Juvenii Głuchołazy. W Międzyrzecu Podlaskim dalej występował będzie wychowanek ostrołęckiego Olimpu, atakujący Patryk Brzostek.

Jakie są wieści od innych ligowych rywali Energi Net? Przeczytasz o tym wkrótce w naszym serwisie sportowym.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.