Pływackie Mikołajki z klubem Squatina w Ostrołęce [WIDEO, ZDJĘCIA]

Pływanie 10 grudnia 2016 Komentarzy

Dzieci z ostrołęckich szkół wzięły udział w pływackich wyścigach mikołajkowych po uścisk i prezent od Świętego Mikołaja. Impreza, którą zorganizował klub Squatina przyciągnęła do parku wodnego Aquarium mnóstwo dzieciaków wraz z rodzicami. Każdy uczestnik zawodów otrzymał prezent.Mówi się, że szczęśliwi czasu nie liczą i ta dewiza była widoczna w ostrołęckim parku wodnym w sobotę 10 grudnia. Dzieci nie obowiązywał bowiem czas ukończenia wyścigu - każdy uczestnik po finiszu wychodził z wody i podchodził do Świętego Mikołaja, który wręczał prezenty. Wszyscy byli więc zwycięzcami i wrócili do domu z upominkami od organizatorów. Dzieci mogły liczyć także na doping rodziców i dziadków, którzy licznie zgromadzili się na trybunach.

Podczas zawodów panowała rodzinna atmosfera, a jak wiadomo dobrze jest rozpocząć dzień od uśmiechu. Ten był widoczny na twarzach wielu dzieciaków i to chyba najlepsze podziękowanie dla organizatorów wyścigu oraz wszystkich, którzy pomagali w organizacji, a także w trakcie rozgrzewki przed wyścigami.

To nie koniec emocji na dziś - od godz. 13.00 w parku wodnym odbywać się będzie II Ogólnopolski Puchar Sprintu z Olimpijskimi Gwiazdami Sportu. Na godzinę 13.40 zaplanowano oficjalne otwarcie oraz pokaz gości specjalnych - Anny Dowgiert, Kacpra Majchrzaka i Marcina Stolarskiego, czyli olimpijczyków z Rio.Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.