Pływacy KS Squatina w dobrej formie! Przywieźli medale z Pułtuska [ZDJĘCIA]

Pływanie 21 kwietnia 2015 Komentarzy

19 kwietnia w Pułtusku odbyły się I zawody pływackie o Puchar Burmistrza Miasta Pułtusk. W zawodach wzięło udział aż 360 zawodników, reprezentujących 24 kluby pływackie. Wśród uczestników nie zabrakło 21-osobowej reprezentacji klubu Squatina Ostrołęka.

Dwa złote medale zdobyła Marysia Murawska - najlepsza pływaczka klubu wygrała wyścigi na 100 metrów stylem dowolnym oraz 50 metrów stylem motylkowym. W kategorii 12-latków nie miała sobie równych i zasłużenie odebrała puchar dla najlepszej zawodniczki.

Ponadto, Martyna Werpachowska zdobyła srebrny medal na 50 m stylem klasycznym i brązowy medal na 50 m stylem grzbietowym, Filip Radecki - srebrny medal na 50 m stylem klasycznym, Ola Wójcik zdobyła srebro na 100 m stylem grzbietowym, Maria Łach brąz na 100 m stylem grzbietowym. Dobrze spisała się również Patrycja Marcińczyk - jej dorobek brązowy medal na 50 m stylem klasycznym, Olaf Napiórkowski także zdobył brązowy "krążek" na 50 m stylem grzbietowym.

Reprezentacja klubu Squatina Ostrołęka wystartowała w składzie: Maria Murawska, Martyna Werpachowska, Ola Wójcik, Maria Łach, Patrycja Marcińczyk, Maja Obrębska, Klara Radecka, Małgorzata Mrozek, Ala Mrozek, Natalia Nowicka, Maja Wołosz, Olaf Napiórkowski, Filip Radecki, Jakub Sznyter, Maciej Wilkowski, Kamil Mieczkowski, Dominik Borowiecki, Kamil Szporak, Mateusz Jankowski, Antoni Wawrzyński, Jakub Bieżuński.