zdjecie 5160
zdjecie 5160

Pobiegnij i pomóż Lence! Trening charytatywny w Ostrołęce już 4 października

Lekkoatletyka 16 września 2020 0 Komentarzy

4 października o godzinie 12.00 na plaży miejskiej w Ostrołęce odbędzie się charytatywny trening biegowy dla Lenki, walczącej z ciężką chorobą - rdzeniowym zanikiem mięśni.

4 października o godzinie 12.00 na plaży miejskiej w Ostrołęce odbędzie się charytatywny trening biegowy dla Lenki, walczącej z ciężką chorobą - rdzeniowym zanikiem mięśni.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY wszystkich o wielkich sercach do wzięcia udziału w TRENINGU BIEGOWYM , 4 października o godzinie 12:00. Dystans 2 km, nie bójcie się - tu nie liczy się czas a pomoc dla wspaniałego dziecka. Jeśli waszą pasją jest bieganie, a przez bieganie można pomagać innym, pomóżmy chodź trochę zapełnić puszkę dla Lenki!  Trening odbędzie się "tempem żółwia" wraz z najmłodszymi. Biegniemy dla słusznej sprawy, dla zdrowia, dla zabawy, dla Lenki! Biegnij z nami! Nie masz czasu biec? Nic nie szkodzi, puszkę mamy dużą, dołóż cząstkę siebie!

- zachęcają organizatorzy. Tutaj znajdziesz wydarzenie na Facebooku.

Dochód z imprezy sportowej zostanie przeznaczony na leczenie Lenki Mazur. "14 lipca dowiedzieliśmy się, że nasza córeczka w genach ma zapisaną okrutną chorobę - SMA, rdzeniowy zanik mięśni. Nasze serca rozpadły się na milion kawałków… Choć diagnoza była bolesnym ciosem, to nie możemy dać się znokautować. Musimy stanąć do tej nierównej walki" - piszą rodzice dwulatki na stronie siepomaga.pl, gdzie zbierane są fundusze. Brakuje jeszcze blisko 9 milionów złotych...

KLIKNIJ TUTAJ, ABY PRZENIEŚĆ SIĘ DO OKNA ZBIÓRKI

Zachęcamy do wspólnego biegu 4 października oraz do wpłat w powyższym linku.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.