Początek wiosny APN Ostrołęka. Wygrana z Deltą, porażka z Legią

Piłka nożna 23 marca 2021 0 Komentarzy

Młodzi piłkarze Ostrołęckiej Akademii Piłki Nożnej zainaugurowali rundę wiosenną w rozgrywkach ligowych. Dobry start wiosny zaliczyła drużyna Cezarego Stachowicza, która wygrała z Deltą Warszawa.

Zespół APN Narew Ostrołęka grający w I lidze mazowieckiej juniora młodszego zmierzył się na własnym stadionie z Białymi Orłami Warszawa. Do przerwy to przyjezdni prowadzili zdecydowanie po dwóch golach Semena Holovko i jednym Kacpra Dreszela.

W drugiej odsłonie do głosu doszedł APN. Adam Deptuła strzela bramkę na 1:3, ale wówczas Tayven Bongoma dokłada kolejnego gola dla zespołu UKS Białe Orły. APN nie zamierza jednak się poddawać, dwie bramki strzela Kacper Bąk, jedną dokłada Kacper Ciecierski i w 73. minucie jest 4:4. Ostatni akcent należał jednak do gości, Bongoma i Holovko pieczętują wygraną Białych Orłów 6:4.

Wiosnę w Ekstralidze Mazowieckiej zaczęła też ekipa APN z rocznika 2006. Podopieczni Cezarego Stachowicza wygrali 3:2 z Deltą Warszawa po golach Borysa Ciężara, Kacpra Domiana i Huberta Szmigla.

Wyjazdowe spotkanie z Legią Warszawa w Ekstralidze trampkarzy C2 nie ułożyło się po myśli ostrołęczan. Gracze APN przegrali to starcie aż 0:8. Miejmy nadzieję, że w kolejnych spotkaniach będzie już dużo lepiej.