Podsumowanie osiągnięć Squatiny Ostrołęka. Sukcesów nie zabrakło

Pływanie 02 lipca 2022 0 Komentarzy

Pływacy KS Squatina Ostrołęka mają za sobą wiele udanych startów. Warto poznać listę ich dokonań w ostatnim czasie.

Paulina Bieżuńska osiąga wiele sukcesów / fot. KS Squatina

Podczas Mistrzostw Okręgu WMOZP 15 lat i Starsi (24-25.06) na 50-metrowej pływalni Kamil Szporak zdobył dwa tytuły wicemistrza okręgu, na 50 m stylem klasycznym i 200 m stylem zmiennym, a także brązowy medal na 400m stylem zmiennym. Jakub Bieżuński został wicemistrzem okręgu WMOZP na 100 m stylem klasycznym.

W finale OMDO Od Młodzika do Olimpijczyka popłynęły Kornelia Rusiłowicz, Blanka Mulewska i Paulina Bieżuńska.

• Paulina Bieżuńska zdobyła srebrny medal na 100 m stylem grzbietowym oraz medal brązowy na 100 m stylem klasycznym ustanawiając nowe rekordy życiowe. Paulina odebrała również statuetkę za 5. miejsce w klasyfikacji generalnej w roczniku 2009.
  • Blanka Mulewska zajęła 5. miejsce na 100m stylem klasycznym i 11. na 100 m stylem motylkowym
  • Kornelia Rusiłowicz zajęła 8 miejsce na 100 m stylem motylkowym,

W Mistrzostwach Warszawy udział wzięli Oliwier Puka, Julia Kędzierska, Paulina Bieżuńska, oraz poza konkurencją w ramach treningu wystąpili Mateusz Jankowski, Jakub Bieżuński i Maciej Musiał.

• Paulina Bieżuńska zdobyła srebrny medal na 50 m stylem grzbietowym oraz 4 miejsca na 200 m stylem klasycznym i 50 stylem motylkowym.

Zadowoleni trenerzy, Maja i Leszek Bieżuńscy, gratulują zawodnikom wytrwałości i sukcesów, a także życzą dalszej mobilizacji i motywacji do pracy.