zdjecie 1233
zdjecie 1233

Podziękowania od organizatorów II Mikołajkowego Pucharu Sprintu [WIDEO]

Pływanie 05 lutego 2017 0 Komentarzy

Hawajski klimat, blisko 400 dzieci z całej Polski i wizyta olimpijczyków - tak wyglądał Mikołajkowy Puchar Sprintu, który w grudniu 2016 roku odbył się w Ostrołęce. Organizatorzy dziękują za wsparcie i prezentują niezwykłą relację wideo z tego wydarzenia!

Była to już druga edycja tej imprezy organizowanej przez klub Squatina Ostrołęka. Zapadła ona w pamięci wielu osób jako wydarzenie zorganizowane na najwyższym poziomie. Liczyła się nie tylko sportowa rywalizacja, ale i rodzinna atmosfera oraz tłumy uśmiechniętych dzieci i ich rodziców. Organizatorzy pragną podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do stworzenia takiej atmosfery podczas Pucharu Sprintu.

- Dziękuję wszystkim dzieciom za radość, którą wnoszą do życia. Rodzicom dziękuję za siłę do działania. Serdeczne podziękowania należą się również wszystkim osobom, które pomogły w zorganizowaniu tej pięknej imprezy pływackiej w Ostrołęce. Dziękuję za wielkie serce i dobroć, jaką otrzymuję - mówi Maja Bieżuńska, trener KS OSP SQUATINA Ostrołęka. Oprócz podziękowań zawartych w filmie, organizatorzy pragną także podziękować Magdzie i Sebastianowi Łach za duże wsparcie przy organizacji imprezy.

Przeżyjmy to jeszcze raz!

Relacja + FOTO: Wyścigi mikołajkowe po uścisk i prezent od św. Mikołaja

Relacja + FOTO: Mikołajkowy Puchar Sprintu

Zobacz niezwykłą relację wideo z Mikołajkowego Pucharu Sprintu:Poczynania zawodniczek i zawodników KS OSP SQUATINA Ostrołeka można śledzić na ich profilu na Facebooku:

www.facebook.com/ksospsquatinaostroleka

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę