Pojechali, zagrali, zwyciężyli! Respect Cup dla Korony 2010

Piłka nożna 28 listopada 2018 7 Komentarzy

Piłkarze Korony Ostrołęka z rocznika 2010 znakomicie spisali się w turnieju Respect Cup w Bieżuniu. Pojechali, zagrali, zwyciężyli - podopieczni trenera Piotra Karczewskiego zasłużenie zdobyli pierwsze miejsce.Dla zawodników, trenera i opiekunów turniej rozpoczął się już w piątek 23 listopada - prosto z szkoły i treningów na zbiórkę.  Do przejechania było 150 kilometrów, a później już tylko wypoczynek przed turniejem. I do boju!

Sobotnie poranne zmagania eliminacyjne Korona rozpoczęła bardzo obiecująco wygraną z ŁKS Łochów 4:0 (bramki: Buchalski, Ježek, Wilga, Łada) następnie uległa Szkółce Piłkarskiej z Lipna 1:2 (Dąbkowski). W kolejnych spotkaniach zwycięstwo z Soccer Słupno 1:0 (Buchalski), zwycięstwo z Young Champions Płock 2:0 (Gwara, Dąbkowski) porażka 0:1 z AP Ciechanów i remis z Wicher Kobyłka II 2:2 (Dąbkowski, Ježek). Wszystko zaowocowało awansem do grupy finałowej.

Po spotkaniach przyszedł czas na odpoczynek integrację i zabawę. Trener Piotr Karczewski w międzyczasie jeszcze pooglądał przeciwników z grupy popołudniowej. Po kolacji chłopcy złożyli odważną deklarację, że wzorem drużyny seniorskiej, która zdobyła okręgowy Pucha Polski, wrócą do domu z pucharem.

Niedzielne zmagania w grupie finałowej Korona rozpoczęła od remisów 0:0 z Deltą Słupno i 1:1 (Ježek) z Soccer Słupno awans do półfinału zapewniony został zwycięstwem z Pogonią Łapy 1:0 (Dąbkowski). O pierwsze miejsce w grupie zostały zarządzone rzuty karne z Deltą Słupno (identyczna liczba punktów, taki sam bilans bramek i remis w bezpośrednim spotkaniu) decydującego karnego broni Olek Dzieruk i ostrołęczanie meldują się w półfinale z pierwszego miejsca.

Półfinał i finał to już koncert gry całej drużyny. Wygrana z AP Ciechanów w półfinale 2:0 (Dąbkowski x2), a w finale z Deltą Słupno 3:0 (Dąbkowski, Buchalski, Wilga) i stało się jasne że puchar jedzie do Ostrołęki, na koniec rozgrywek organizatorzy zdecydowali że jednym z MVP turnieju zostanie Xavier Dąbkowski.

Drużyna zagrała w składzie: Dzieruk - Dąbkowski, Buchalski, Ježek, Gwara, Łada, Wilga, Tłomacki, Chrzczonowski, Stepnowski. Trener Piotr Karczewski.

W turnieju wystąpiło 14 drużyn, mecze trwały 13 minut każdy.

Klasyfikacja finałowa:

1. OTS KORONA OSTROŁĘKA
2. Delta Słupno
3. Champions Kwidzyn
4. AP Ciechanów
5. Soccer Słupno
6. Wicher Kobyłka I
7. Pogoń Łapy
8. DSP MB 10 Lipno
9-14. Olimpia Zambrów, AP Wilki Warszawa, Young Champions Płock, ŁKS Łochów, Młode Lwy Kowalewo Pomorskie, Wicher Kobyłka II.

- Chcieliśmy w imieniu Klubu podziękować serdecznie rodzicom za pomoc i wsparcie podczas turnieju. Dziękujemy też rodzicom którzy mimo odległości zawitali pokibicować - mówi trener Piotr Karczewski.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
14:41, 28 listopada 2018

Kibic

Brawo trener!!! Brawo drużyna!!!

ocena: -         zgłoś
...
19:22, 28 listopada 2018

Kibicka

Brawo!

ocena: -         zgłoś
...
11:32, 29 listopada 2018

ZUS

Trener był w tym czasie w pracy, w mosir czy w pracy w koronie?

ocena: -         zgłoś
...
13:02, 29 listopada 2018

Do ZUS

Trener na wyjeździe był społecznie i poza godzinami pracy. A ty ZUS jesteś zwykłym padalcem i mącicielem. Nie podobają się sukcesy innego klubu twój problem. Trener nie ma co patrzeć na takie mendy.  Do pracy i do przodu!  

ocena: -         zgłoś
...
14:00, 29 listopada 2018

Gość

A czemu w ogole trenerzy korony pracuja w mosirze? Na jakich zasadach i czemu akurat oni? Byly konkursy?

ocena: -         zgłoś
...
15:29, 29 listopada 2018

Trener Korony do gościa z

Podaj swoje dane osobowe i przyślij cv. Odstąpię Ci swój etat w MZOSTiIT.  Zobaczmy czy będziesz chciał pracować  

ocena: -         zgłoś
...
15:56, 29 listopada 2018

Do ZUS i Gościa

Panowie artykuł jest o czymś innym a nie o zatrudniaku. Jak będzie o zatrudniaku to sobie popiszecie.
Brawo korona, brawo piłkarze, brawo trener!!!

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.