Pokaz i rywalizacja. UKS Atleta na pikniku trzeźwościowym [ZDJĘCIA]

Inne 20 września 2022 1 Komentarz

IX Rodzinny Piknik Trzeźwościowy już za nami. Pogoda deszczowa ale w sercach gorąca atmosfera. Pod namiotem zaprezentowaliśmy pokaz dwuboju olimpijskiego a zainteresowanych było wielu. W roli ekspertów pod okiem trenerów Zenona Grądzkiego, Mariusza Gumowskiego, Tadeusza Stolarczyka i Władysława Niedźwieckiego wystąpili sztangiści UKS Atleta: Olga Komoszewska, Julia Stachurska, Wojciech Bakuła, Olek Płodziszewski i Igor Rutkowski. Po prezentacji zasad, zainteresowani chętnie próbowali swoich sił i umiejętności w tej dyscyplinie sportowej.

fot. UKS Alteta Ostrołęka

Poza tym nie zabrakło też chętnych do konkursu Rodzinnego Wieloboju Atletycznego. Już pod chmurą, a nie pod namiotem został rozegrany wielobój atletyczny do którego zgłosiły się cztery rodziny. Trzeba było się wykazać szybkością w biegu wahadłowych 2x15 metrów, siłą w rzucie 2-kilogramową piłką lekarską za siebie i techniką w jednej z konkurencji rwania lub podrzutu wchodzących w skład dwuboju olimpijskiego.

- Najlepszą drużyną okazała się drużyna Igorków, drugą pozycję dzielnie wywalczyła drużyna Julek, trzecia była załoga Dominików a tuż za nimi z niewielką stratą waleczne Zuzanki - przekazuje UKS Atleta.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...

Komentarze

...
07:40, 21 września 2022

Alicja

Podziwiam trenerów UKS ATLETA

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.