Pokazują talent do lekkiej atletyki! Udane występy uczestniczek zajęć LDK

Lekkoatletyka 29 czerwca 2022 0 Komentarzy

Udane występy podczas Ogólnopolskiego Finału LDK zaliczyły występujące w barwach reprezentacji Mazowsza zawodniczki z naszego regionu, uczestniczki zajęć Lekkoatletyka dla Każdego.

fot. OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka

Oto rezultaty:

  • W skoku w dal U12 w najdalszej próbie Anna Balińska z Ostrołęki uzyskała 3,99m. Zawodniczka trenująca w klubie Korona Ostrołęka u trenera Piotra Karczewskiego zajęła ósme miejsce.
  • W pchnięciu kulą U14 Roksana Antosiak z Chorzel, podopieczna trenera Michała Zawojka, w najdalszej próbie pchnęła kulę na odległość 9,48m. Roksana jest zawodniczką klubu OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka.
  • W biegu na 60m U12 Maria Jastrzębska z Jantaru Ostrołęka w eliminacyjnym biegu poprawiła rekord życiowy czasem 8,77s i tym samym pewnie awansowała do finału. W finale podopieczna trenera Arkadiusza Sypniewskiego uzyskała czas 8,82s, co dało jej 5. miejsce.

Jak informuje klub OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka, Mazowsze w klasyfikacji końcowej zajęło czwarte miejsce. Kierownikiem całej kadry był trener Bartosz Witkowski.

Wyżej wymienione zawodniczki, wraz z liczną grupą kolegów i koleżanek uczęszczających na zajęcia Lekkoatletyki dla Każdego, parę dni wcześniej wystartowały w Łodzi, gdzie odbył się Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych. Młodzi sportowcy bili rekordy życiowe, uzyskiwali bardzo wartościowe wyniki. Ich wyniki sprawdzisz na stronie OKLA:

Źródło: OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka
Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.