"Pokonaj Mistrza" już 31 sierpnia. Jak poszło Xavierowi? Zobacz WIDEO

Piłka nożna 08 lipca 2019 2 Komentarze

Już 31 sierpnia w Ostrołęce odbędzie się kolejna impreza "Pokonaj Mistrza" organizowana przez Future is Now. Gwiazdami tegorocznej edycji będą były reprezentant Polski Tomasz Kłos oraz słynny zawodnik freestyle football Krzysztof Golonka. Przedsmak imprezy możecie zobaczyć na filmie - w roli głównej wspomniany Golonka, Daniel Pik z Cracovii Kraków oraz Xavier Dąbkowski z Korony Ostrołęka.

Już 31 sierpnia w Ostrołęce odbędzie się kolejna impreza "Pokonaj Mistrza" organizowana przez Future is Now. Gwiazdami tegorocznej edycji będą m.in. były reprezentant Polski Tomasz Kłos oraz słynny zawodnik freestyle football Krzysztof Golonka. Przedsmak imprezy możecie zobaczyć na filmie - w roli głównej wspomniany Golonka, Daniel Pik z Cracovii Kraków oraz Xavier Dąbkowski z Korony Ostrołęka.

Xavier miał okazję zmierzyć się z gwiazdami futbolu w konkurencjach, jakie będą także dostępne na imprezie "Pokonaj Mistrza". Jak mu poszło? Zobaczcie:31 sierpnia do Ostrołęki, oprócz Kłosa i Golonki, przyjadą także Grzegorz "Gabor" Jędrzejewski i Adrian Duszak.  Do wyzwań zaliczać się będzie: Refleksomierz, Radar mierzący moc strzału, AlkoGoogle-slalom, Wyrzutnia Piłek, Bramka Celnościwa, Passing Challange, Football Dart, Żonglerka Zadaniowa, Testy na Piłce Dribble UP x2. Odbędzie się także turniej "Kurpie Summer Cup" dla roczników 2010 i 2011.

Informacje o tym wydarzeniu na bieżąco śledzić można na Facebooku.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
13:55, 08 lipca 2019

kibic

Brawo dla młodego. Widać że trema była. Fajnie że są ludzie którzy coś robią w tym mieście.


...
10:00, 09 lipca 2019

pan X.

Golonka w moim mieście - będę na 100 % ! :-DSerwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.