"Pokonaj Mistrza" z piłkarskimi atrakcjami [WIDEO, ZDJĘCIA]

Piłka nożna 27 sierpnia 2022 0 Komentarzy

Pokonaj Mistrza: pod takim hasłem odbył się wielki piłkarski piknik na stadionie miejskim w Ostrołęce. Były zacięte turnieje piłki nożnej, były piłkarskie wyzwania i oczywiście gwiazdy, na czele z Adrianem Duszakiem i Bartłomiejem Frańczakiem - mistrzami teqball, jak również Grzegorzem Jędrzejewskim "Gaborem" z Turbokozaka!

Na Stadionie Miejskim przy ul Witosa 1 odbyła się już V edycja wydarzenia pt. "Pokonaj Mistrza" i turniej "Kurpie Summer Cup" organizowany przez UKS Future is Now. Na stadionie będziemy można było zobaczyć turniej piłki nożnej dzieci z roczników 2013,2014, 2015 i 2016 oraz wziąć udział w kilku przygotowanych wyzwaniach piłkarskich.

Była gra 1 na 1, bramka celnościowa czy pomiar siły strzału. Do tego dla najmłodszych piłkarskie dmuchańce, a na specjalnie przygotowanych boiskach - zacięte mecze pomiędzy drużynami z naszego regionu i nie tylko.

Partnerami wydarzenia byli: miasto Ostrołęka, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego oraz Powiat Ostrołęcki.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Wideo do artykułu:
Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.