Półfinał MP kadetek: Nike pokonane przez mistrzynie Polski

Siatkówka 17 marca 2018 0 Komentarzy

Za nami drugi dzień turnieju półfinałowego Mistrzostw Polski kadetek w Bydgoszczy. Siatkarki Nike Ostrołęka stanęły dziś przed poważnym wyzwaniem, mierząc się z aktualnym mistrzem kraju - Legionovią. Zawodniczki Nike nastraszyły utytułowane rywalki i wygrały pierwszego seta, ale to było wszystko, co udało się osiągnąć w tym meczu.

Pierwsza partia sobotniego spotkania od początku była wyrównana. Naszpikowana młodzieżowymi gwiazdami drużyna Legionovii musiała zweryfikować swoje plany szybkiego zwycięstwa nad ostrołęczankami. Kibice mogli oglądać akcje na najwyższym poziomie, a siatkarki Nike od stanu 16:19 dla Legionovii rozegrały kapitalne kilkanaście minut, odmieniając losy seta i wygrywając 25:22.

W kolejnych partiach na najwyższym poziomie grały już tylko zawodniczki Legionovii. Reprezentantki podwarszawskiej miejscowości udowodniły, że w tym roku również należy zaliczać je do grona faworytek do tytułu mistrzyń kraju. Siatkarki Nike w ostatnim meczu turnieju półfinałowego zagrają jutro o 9.30 z Wieżycą Stężyca.

OTPS Nike Ostrołęka - LTS Legionovia, 1:3 (25:22, 12:25, 10:25, 12:25)