Policjanci z Ostrołęki najlepiej grają w piłkę!

Piłka nożna 24 stycznia 2023 2 Komentarze

Policjanci z Ostrołęki okazali się najlepszymi piłkarzami w turnieju o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie, który został rozegrany w ostatnią sobotę. W przyjacielskiej rywalizacji wzięło udział 8 drużyn. Zwycięzcy z rąk mł. insp. Radosława Romanowskiego odebrali zasłużony puchar.

Turniej odbył się 21 stycznia w Ciechanowie. Do rozgrywek przystąpiło 8 drużyn: z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie, Makowie Mazowieckim, Mławie, Przasnyszu, Pułtusku, Płońsku, Żurominie i Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce. Nasi koledzy prowadzili zażarty bój o każdą bramkę, a zawody przebiegały w atmosferze sportowej walki i gry fair-play.


zdjecie


W finale turnieju policjanci z Ostrołęki pokonali swoich rywali z Mławy 2:0 i tym samym zdobyli puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie, który został wręczony przez I Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie mł. insp. Radosława Romanowskiego oraz Przewodniczącego NSZZ Policjantów Województwa Mazowieckiego - mł. insp. Dariusza Brzezickiego.


zdjecie


W zawodach królem strzelców został Maciej Watkowski z Żuromina, najlepszym bramkarzem Sebastian Borowiecki z Ostrołęki, natomiast najlepszym zawodnikiem Szymon Racki z Mławy.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
18:37, 24 stycznia 2023

Herman meier

Ojciec by mnie z domu wygnał...

ocena: 50%         zgłoś
...
10:44, 25 stycznia 2023

Hahah

Napięci niczym plandeka na Żuku

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.