Policjant z Ostrołęki wicemistrzem Polski w BJJ. Konkurencja była spora

Sporty walki 18 czerwca 2021 1 Komentarz

12 czerwca w Mińsku Mazowieckim odbyły się I Mistrzostwach Służb Mundurowych w Brazylijskim Ju jitsu. Wziął w nich udział szkoleniowiec klubu Victoria Ostrołęka - Daniel Zaręba, na co dzień funkcjonariusz Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

BJJ wywodzi się z Brazylii łączy w sobie elementy ju-jitsu, zapasów i judo, walka wyróżnia się naciskiem na walkę w parterze, w tym dźwignie i duszenia.

Daniel Zaręba trenuje i rozwija swoje umiejętności parterowe pod okiem trenerów Pawła Skuzy i Gabriela Majka w klubie Berserkers Team Ostrołęka. Zaręba w zawodach stoczył trzy walki, zajmując drugie miejsce i tytuł wicemistrza Polski w GI w kategorii do 88 kg purpurowe pasy oraz trzecie miejsce No Gi w kategorii purpurowe pasy do 85 kg.

W zawodach brali reprezentanci funkcjonariusze służb mundurowych Służby Więziennej, Wojska Polskiego, Wojska Obrony Terytorialnej, Policji, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencji Wywiadu, Służby Kontrwywiadu Wojskowego, Służby Wywiadu Wojskowego, Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Straży Granicznej, Służby Ochrony Państwa, Państwowej Straży Pożarnej (w tym OSP), Straży Miejskiej, Straży Ochrony Kolei, Służby Celnej, Inspekcji Transportu Drogowego czy Służby Ochrony Państwa.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
17:47, 18 czerwca 2021

👍

Szacun🙂👍👍

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.