Półmaraton Kurpiowski już w niedzielę!

Lekkoatletyka 22 maja 2019 0 Komentarzy

Już w niedzielę 26 maja wystartuje XXV edycja Półmaratonu Kurpiowskiego - największej w regionie imprezy biegowej. Zapraszamy sympatyków biegów ulicznych do udziału w imprezie, zarówno do tego aktywnego, jak i w formie kibicowania.

Już w niedzielę 26 maja wystartuje XXV edycja Półmaratonu Kurpiowskiego - największej w regionie imprezy biegowej. Zapraszamy sympatyków biegów ulicznych do udziału w imprezie, zarówno do tego aktywnego, jak i w formie kibicowania.

Na liście startowej półmaratonu i dziesiątki jest ponad 500 zapisanych osób. W "XXV Półmaratonie Kurpiowskim" pod Patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki zadeklarowało swój udział ponad 250 zawodników z Polski, Kenii, Ukrainy i Białorusi.

W biegu towarzyszącym "III Kurpiowskiej Dziesiątce" pod Patronatem Przewodniczącego Rady Miasta Ostrołęki Wojciecha Zarzyckiego pobiegnie ponad 130 osób.

Dla wszystkich uczestników na mecie czekać będą specjalnie przygotowane (odlewane) medale.Dla najlepszych zawodników w klasyfikacji OPEN i kategoriach wiekowych oraz najlepszych zawodników z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego nagrody finansowe i puchary.

Po dekoracji dla wszystkich zawodników konkurs z nagrodami rzeczowymi.

Pobiegnijmy razem dla Norberta!

Zapraszamy do przyłączenia się do akcji charytatywnej „biegnę dla Norberta" organizowanej przez Fundację PKO Banku Polskiego podczas Półmaratonu Kurpiowskiego w Ostrołęce.

Biorąc udział w Półmaratonie Kurpiowskim będzie można pomóc choremu Norbertowi z Ostrołęki:
Zaangażowanie uczestników zawodów, którzy przypną do koszulki kartkę „biegnę dla Norberta" i dotrą z nią do mety, zostanie przeliczone na konkretną pomoc –

Fundacja PKO Banku Polskiego przekaże darowiznę na konta fundacji. Kartki będzie można odbierać w Biurze Zawodów Półmaratonu. PKO Bank Polski realizuje od 2013 r. autorski program „PKO Bank Polski Biegajmy razem" i wspiera największe imprezy biegowe w całej Polsce. Podczas wszystkich tych wydarzeń organizowane są akcje charytatywne „biegnę dla...", zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Zapraszamy biegaczy po odbiór pakietów startowych:

24 maja - piątek 15:00-20:00
25 maja - sobota 12:00-18:00
26 maja - niedziela 7:00-9:00

Biuro Zawodów - Hostel FORTIS ul. Witosa 1 (stadion).

Start biegów na Stadionie Miejskim przy ul. Witosa 1:

8:45 - Biegi dziecięce (100, 400 i 800m)
10:00 - Bieg główny (21,1km oraz 10km)

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.