Polówka w Obierwi. Ruszyły zapisy

Siatkówka 28 czerwca 2023 2 Komentarze

Właśnie ruszyły zapisy na turniej piłki siatkowej na trawie w Obierwi. To już VII edycja tej sportowo-integracyjnej imprezy pn. "Polówka" organizowanej przez stowarzyszenie Projekt Radomir.

W tym roku siatkarze spotkają się 12 sierpnia o godz. 15:00 na boisku zlokalizowanym w Obierwi. Jak zawsze nie zabraknie również atrakcji dla każdego. Wydarzeniu towarzyszą zawsze dodatkowe atrakcje w tym m.in: animacje i zabawy dla dzieci, dmuchane zjeżdżalnie, konkursy z nagrodami dla dzieci, strefa gastronomiczna i potańcówka pod gwiazdami.

Turniej siatkarski zostanie rozegrany w kategorii „OPEN". Drużyny składają się z 3 zawodników i mogą być mieszane damsko-męskie. W zawodach mogą brać udział kobiety i mężczyźni, którzy ukończyli 16 rok życia.

Zgłoszenia drużyn przyjmowane są w nieprzekraczalnym terminie do dnia 7.08.2023 r., telefonicznie pod nr 607 084 012 lub na adres e-mail: projektradomir@gmail.com

Gwarancją udziału drużyny jest odesłanie karty zgłoszenia na adres e-mail po zapoznaniu się z regulaminem turnieju. Polówka to bardzo popularna impreza integracyjno-sportowa w naszym regionie, więc nie czekajcie ze zgłoszeniem do ostatniej chwili. Liczba miejsc jest ograniczona.

Polówka w Obierwi - nawiązanie do tradycji

Polówka czyli turniej piłki siatkowej na trawie to impreza sportowo-integracyjna, która po raz pierwszy odbyła się w Obierwi w sobotę 26 sierpnia 2017 roku.

Turniej siatkówki to nawiązanie do formy rozrywki z której kiedyś mieszkańcy Obierwi często korzystali. Pomimo wielu obowiązków, które były codziennością na wsi ludzie się spotykali: rozmawiali, śmiali się i dobrze bawili. Ciężkich prac polowych, czy to sianokosy, czy żniwa nie brakowało, jednak młodzież wieczorami spotykała się na polanie rozciągała siatkę i grała w siatkówkę do zachodu słońca. W trakcie rozpalali ognisko przy którym piekli kiełbaski i dobrze się bawili. W nawiązaniu do tej tradycji Stowarzyszenie „Projekt Radomir" organizuje amatorski turniej piłki siatkowej „Polówka".

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
15:23, 28 czerwca 2023

Danka

Co te Radomie wyczynia w tym roku? Wszędzie go pełno patrzta...

ocena: 100%         zgłoś
...
11:09, 29 czerwca 2023

Ania

Czas na granie na polanie w Obierwi;)

ocena: 100%         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.