Polska lepsza od Szwajcarii! Piękny sen trwa, nasz konkurs też

Piłka nożna 25 czerwca 2016 Komentarzy

Polska pokonała Szwajcarię po serii rzutów karnych w meczu 1/8 finału Mistrzostw Europy we Francji. Podopieczni Adama Nawałki w regulaminowym czasie gry remisowali z Helwetami 1:1, w dogrywce mieli dużo szczęścia, a w serii rzutów karnych byli absolutnie bezbłędni. Gramy dalej, dalej trwa także nasz konkurs!

Ostrołęcka Strefa Euro wciąż zaprasza na mecze Polaków!

Pierwszą bramkę Polacy mogli strzelić już w pierwszej minucie, lecz w korzystnej sytuacji pomylił się Milik. Na gola polscy kibice musieli czekać do 39. minuty, kapitalne zagranie Grosickiego wykorzystał Błaszczykowski, strzelając swojego drugiego gola w tych mistrzostwach. W drugiej części gry Szwajcarzy przejęli inicjatywę, co dało efekt w 82. minucie. Xherdan Shaqiri zdobył najpiękniejszą dotychczas bramkę EURO 2016, pokonując Fabiańskiego strzałem nożycami z 16. metra. W dogrywce Polacy opadli z sił, co Szwajcarzy mogli wykorzystać w 113. minucie. Bramkarz reprezentacji Polski wybronił kapitalny strzał Erena Derdiyoka, czym tak naprawdę zapewnił Polakom serię rzutów karnych.

W "jedenastkach" Polacy byli bezbłędni. Trafiali kolejno Lewandowski, Milik, Glik, Błaszczykowski i Krychowiak! W ekipie Szwajcarów pomylił się Granit Xhaka i to Polacy świętowali wygraną 5:4 oraz awans do ćwierćfinału EURO 2016. To historyczny wynik dla polskiej piłki nożnej - jeszcze nigdy nie zaszliśmy tak daleko w europejskim czempionacie.

Redakcja sportowa eOstroleka.pl wciąż zachęca do wzięcia udziału w konkursie. Wystarczy wysłać zdjęcie pokazujące jak kibicujecie reprezentacji Polski. Tematyka zdjęć jest absolutnie dowolna - na dotychczas nadesłanych fotografiach pojawiają się migawki ze stref kibica, domowego zacisza, jak również zdjęcia przedstawiające doping w wykonaniu najmłodszych kibiców. Po zakończeniu gry Polaków na EURO 2016 przeprowadzimy głosowanie, po którym przyznamy nagrody - dwumiesięczne karnety na siłownię, zestawy kibica, bony na 50 zł do wykorzystania w ostrołęckich lokalach oraz książki o tematyce piłkarskiej.

Zdjęcia wysyłać można na adres mailowy sport@eostroleka.pl, w temacie wpisując KONKURS.

Regulamin konkursu "Kibicujemy Polskiej Reprezentacji"  (216,56 KB)