zdjecie 927
zdjecie 927

POMPA z udziałem klubu Pasja (zdjęcia)

Inne 03 czerwca 2019 0 Komentarzy

Klub Pasja Ostrołęka w niedzielę 2 czerwca uczestniczył  w Międzynarodowych prezentacjach Mażoretek POMPA w Białymstoku. Prezentujemy wyniki rywalizacji.

Klub Pasja Ostrołęka w niedzielę 2 czerwca uczestniczył  w Międzynarodowych prezentacjach Mażoretek POMPA w Białymstoku. Prezentujemy wyniki rywalizacji.

Pasja Mini Mini i Pasja Mini Club to zdobywczynie 3. miejsce w kategorii pom do lat 7. W debiutach kadetek 3. lokatę zajęła formacja Pasja Mini Kadet. W kategorii kadetek Pasja Kadet Sport zajęła 1. miejsce w konkurencji pom i 3. miejsce w konkurencji baton. Natomiast Pasja Kadet Dance przywiozła 1. miejsce w konkurencji show i 2. miejsce w konkurencji pom.

W duetach kadetek pom 1. miejsce zajął duet Natalia Płaczek-Amelia Kulesza, a trzecie - Gabriela Kozikowska-Anna Kośnik. Duetach pom juniorów na pierwszym miejscu uplasowały się Aleksandra Stojke i Maja Kamińska, na najwyższym stopniu podium stanęły też Julia Morawska i Patrycja Prusińska.

W konkurencji mini formacji baton klasyczny 1. miejsce zajęła Pasja Classic. Ta sama ekipa zajęła 2. miejsce w konkurencji pom debiuty.

W konkurencji juniorek znakomicie spisała się Julia Morawska. Zajęła ona 1. miejsce w konkurencji solo buława i 1. miejsce w konkurencji solo baton. W konkurencji duety junior flagi zwyciężyły natomiast Karolina Grzyb i Paulina Laskowska.

Formacja Pasja Junior Sport zajęła trzy miejsca na podium - pierwsze w konkurencji junior miniformacje pom, drugie w konkurencji miniformacje baton oraz trzecie w dużych formacjach baton.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.