Popłyną po prezent od świętego Mikołaja!

Pływanie 07 grudnia 2016 Komentarzy

To będzie największa impreza mikołajkowa dla dzieci w Ostrołęce! Już w sobotę od godziny 8.45 park wodny Aquarium będzie tętnił życiem, a to za sprawą II Wyścigów Mikołajkowych "Płyń po uścisk i prezent Mikołaja". Do rywalizacji przystąpią dzieciaki z ostrołęckich szkół podstawowych.


Dzieciaki z ostrołęckich szkół w sobotę nie będą miały okazji pospać dłużej, gdyż już o 8.45 wyznaczono zbiórkę na parkingu przed Parkiem Wodnym "Aquarium". Po rozgrzewce wszyscy przechodzą na basen, gdzie odbędzie się pływanie "po uścisk dłoni i prezent Mikołaja". Idea polega na przepłynięciu jednej długości basenu sportowego po skoku ze słupka. Na wszystkich, którzy dokonają tej sztuki czekają specjalne prezenty.

- W chwili obecnej na poranną imprezę mamy już zapisane 320 dzieci z ostrołęckich szkół - informuje Maja Bieżuńska, wiceprezes KS Squatina Ostrołęka.

Do godziny 11.00 basen będzie więc wypełniony dziećmi z Ostrołęki i okolic, które popłyną po prezent od Świętego Mikołaja. A od 13.00 rusza już II Ogólnopolski Puchar Sprintu z Olimpijskimi Gwiazdami Sportu. Gośćmi specjalnymi w parku wodnym będą olimpijczycy z Rio de Janeiro. Więcej o popołudniowej imprezie już wkrótce w naszym serwisie sportowym, a tymczasem zachęcamy do wczesnego powstania i przyjścia na basen by dopingować młodych ostrołęczan w drodze po nagrody. Patronat medialny nad imprezą objął serwis eOstroleka.pl.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.