Porażka Nike z Legionovią: Czwarte miejsce ostrołęczanek w III lidze

Siatkówka 27 marca 2013 Komentarzy

Siatkarki Nike Ostrołęka przegrały przed własną publicznością z LTS Legionovią Legionowo 2:3. Podopieczne Tomasza Pakieły po zdobyciu jednego punktu mają zagwarantowane czwarte miejsce w III lidze.

Pierwsza partia padła łupem Legionovii w stosunku 22:25. W następnej partii zawodniczki obu drużyn stworzyły prawdziwy dreszczowiec, w którym lepsze okazały się gospodynie, wygrywając 27:25 i wyrównując stan meczu na 1:1.

Drugi set dodał sił ostrołęczankom, które w odsłonie kolejnej zagrały koncertowo. Wynik 25:15 mówił sam za siebie - podopieczne Tomasza Pakieły zagrały świetnie.

Niestety, dobrej passy nie udało się podtrzymać. W czwartym secie Nike było bliskie zwycięstwa, lecz ostatecznie to zawodniczki z Legionowa wygrały na przewagi 27:29, doprowadzając do tie-breaka. W nim również Legionovia okazała się lepsza, zwyciężając 11:15 i cały mecz 2:3.

Zawodniczki Nike mają za sobą wszystkie mecze w rozgrywkach - zajęły czwarte miejsce w lidze.

Nike Ostrołęka - Legionovia Legionowo 2:3 (22:25, 27:25, 25:15, 27:29, 11:15)
Skład NIKE: Urszula Iwaniuk, Justyna Kowalczyk, Katarzyna Turek, Ola Mierzejewska, Kamila Parzych, Paulina Niedźwiecka.