zdjecie 5759

Porażka siatkarzy UKS Olimp. "Z niecierpliwością czekamy na przerwanie złej passy" (tabela)

Siatkówka 01 grudnia 2020 0 Komentarzy

Siatkarze UKS Olimp Ostrołęka mają za sobą kolejne spotkanie ligowe w I lidze mazowieckiej kadetów. Ostrołęczanie zajmują obecnie 7. miejsce w tabeli.

Siatkarze UKS Olimp Ostrołęka mają za sobą kolejne spotkanie ligowe w I lidze mazowieckiej kadetów. Ostrołęczanie zajmują obecnie 7. miejsce w tabeli.

Podopieczni Renisława Dmochowskiego zagrali na wyjeździe z MOS Wola II Warszawa. Spotkanie zakończyło się wygraną drużyny gospodarzy 3:1 (16:25, 25:17, 25:20, 27:25).

Pomimo bardzo dobrego wejścia w mecz przegraliśmy spotkanie 1:3. W pierwszym secie dzięki zagrywkce i skutecznej grze w ataku wygraliśmy pierwsza odsłonę. W późniejszych dwóch setach to przeciwnik zagrał odważniej od nas na siatce broniąc większość piłek. Na kontrze byli skuteczniejsi. W czwartym jednak secie przy stanie 24:24 zabrakło chłodnej głowy... Niewiele brakowało, szkoda, mecz zakończył się 1:3. Wiemy jak wiele serca wkładają nasi chłopcy. Dziękujemy Wam za walkę. Z niecierpliwością czekamy na przerwanie złej passy

- relacjonuje klub UKS Olimp.

Aktualna tabela I ligi mazowieckiej kadetów:

Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety -
1KS Metro Warszawa123311349
2UMKS MOS Wola Warszawa11289308
3RCS Czarni Radom102382510
4MKS MDK Warszawa91241316
5UKS Plas Warszawa111131526
6KS Metro Warszawa II11831227
7UKS Olimp Ostrołęka10621126
8UMKS MOS Wola Warszawa II1052927

fot. archiwum UKS Olimp Ostrołęka

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.