Porażka siatkarzy UKS Olimp. "Z niecierpliwością czekamy na przerwanie złej passy" (tabela)

Siatkówka 01 grudnia 2020 0 Komentarzy

Siatkarze UKS Olimp Ostrołęka mają za sobą kolejne spotkanie ligowe w I lidze mazowieckiej kadetów. Ostrołęczanie zajmują obecnie 7. miejsce w tabeli.

Podopieczni Renisława Dmochowskiego zagrali na wyjeździe z MOS Wola II Warszawa. Spotkanie zakończyło się wygraną drużyny gospodarzy 3:1 (16:25, 25:17, 25:20, 27:25).

Pomimo bardzo dobrego wejścia w mecz przegraliśmy spotkanie 1:3. W pierwszym secie dzięki zagrywkce i skutecznej grze w ataku wygraliśmy pierwsza odsłonę. W późniejszych dwóch setach to przeciwnik zagrał odważniej od nas na siatce broniąc większość piłek. Na kontrze byli skuteczniejsi. W czwartym jednak secie przy stanie 24:24 zabrakło chłodnej głowy... Niewiele brakowało, szkoda, mecz zakończył się 1:3. Wiemy jak wiele serca wkładają nasi chłopcy. Dziękujemy Wam za walkę. Z niecierpliwością czekamy na przerwanie złej passy