zdjecie 3328
zdjecie 3328

Porażka SPS Volley Ostrołęka w meczu na szczycie IV ligi (tabela)

Siatkówka 07 marca 2021 0 Komentarzy

Siatkarze SPS Volley Ostrołęka w meczu na szczycie IV ligi przegrali z Huraganem Wołomin 0:3. Spotkanie rozegrane zostało w hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. 

Siatkarze SPS Volley Ostrołęka w meczu na szczycie IV ligi przegrali z Huraganem Wołomin 0:3. Spotkanie rozegrane zostało w hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce.

Drużyna z Ostrołęki w tym sezonie znakomicie spisuje się w rozgrywkach IV ligi. Przed meczem z Huraganem miała imponujący bilans 11 wygranych w 12 meczach. Zespół Huraganu także legitymował się dobrym bilansem, więc spodziewano się wyrównanego meczu.

Starcia Volleya z Huraganem padło jednak łupem gości i to już w trzech setach. Zawodnicy z Wołomina wygrali do 22, 17 i 19, zdobywając na trudnym terenie w Ostrołęce cenne trzy punkty.

Aktualna abela IV ligi:

Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety -
1KS Huragan Wołomin1535124223
2SPS Volley Ostrołęka1332113410
3KPS Siedlce II132893218
4KS Halinów142793423
5KPS Płock132382925
6MUKS Tie-Break Piastów131762326
7Olymp Błonie151342036
8KS Siatkarz Ząbki13721536
9SPS GOSiR Mrozy1310739
Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.