Powrót na zwycięską ścieżkę. Trójka Ostrołęka ograła Agrykolę [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 11 grudnia 2021 1 Komentarz

To był kolejny bardzo dobry mecz w wykonaniu Trójki Ostrołęka. Szczypiorniści z Ostrołęki wrócili na zwycięską ścieżkę, wygrywając z Agrykolą Ochota Warszawa 27:25.

Zaczęło się bardzo dobrze, bo w 5. minucie po trafieniu Ludwiczaka było 3:0 dla gospodarzy. Kamil Ludwiczak był w tym meczu ważną postacią Trójki, kończąc spotkanie z największą liczbą bramek. Trójka utrzymywała prowadzenie (6:2, 10:5), po 30 minutach tablica wyników wskazywała prowadzenie podopiecznych Rafała Niećki 13:9.

Druga połowa zaczęła się również od mocnego uderzenia Trójki, która odskoczyła na siedem bramek (17:10, 19:12). Jednak dość nieoczekiwanie, pytania o wynik powróciły, gdy na tablicy w 54. minucie ukazał się wynik 24:22. Gospodarze nie pozwolili jednak przyjezdnym na więcej - nie zbliżyli się na więcej niż dwie bramki, a ostatecznie mecz skończył się wynikiem 27:25 dla Trójki. Było to ósme zwycięstwo w dziewiątym ligowym meczu Trójki w tym sezonie. Oby tak dalej!

Trójka Ostrołęka zagrała w składzie (obok nazwiska liczba bramek): Szurnicki, Obidziński 4, Kraszewski 4, Wysocki, Ludwiczak 8, Prekiel, Dmowski 4, Skowroński, Tobolski 5, Piskowski, Gąska, Pachucki, Murawski 1, Niećko 1.