Powtórzony sukces. Beata Opęchowska na najwyższym stopniu podium

Sporty walki 23 marca 2022 0 Komentarzy

19 marca w Bartoszycach odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w karate, w których udział wzięła ekipa Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. Na najwyższym stopniu podium stanęła Beata Opęchowska.

W mistrzostwach udział wzięło 300 zawodników z 40 klubów karate kyokushin. Zawodnicy Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wywalczyli następujące lokaty:

• 1. miejsce Beata Opęchowska kumite seniorzy -65kg, powtarzając tym samym osiągnięcie z 2020 r. podczas mistrzostw w Chełmie.
  • 3. miejsce Marcin Kaczmarczyk kumite juniorzy młodsi -60 kg
  • 3. miejsce – Paweł Goździewski – kumite juniorzy -65kg

Dodatkowo Beata Opęchowska została wybrana najlepszą zawodniczką turnieju seniorów. Trenerem zawodników OKKK był shihan Wiesław Orzoł, a jednym z sędzi maty sensei Radosław Sikora.