Pozytywne Mikołajki fighterów z Ostrołęki

Sporty walki 10 grudnia 2014 1 Komentarz

6 grudnia zawodnicy ostrołęckiej Fight Academy wzięli udział w Pucharze Europy Mazovia CUP 8. W zawodach wzięło udział czterystu zawodników, w tym czterech ostrołęczan. Przywieźli oni do naszego miasta kilka medali.

6 grudnia zawodnicy ostrołęckiej Fight Academy wzięli udział w Pucharze Europy Mazovia CUP 8. W zawodach wzięło udział czterystu zawodników, w tym czterech ostrołęczan. Przywieźli oni do naszego miasta kilka medali.

Do Tarczyna pojechali Daniel Zyra, Jarosław Wronowski, Piotr Drężek i Jakub Winiarczyk. Pierwszy z nich zdobył dwa medale: w kategorii UFR do 75 kilogramów jego łupem padł medal brązowy, w formule Kick light – srebro.

Jarosław Wronowski nie zaliczy zawodów w Tarczynie do udanych. Wygrał co prawda pierwszą walkę, lecz w drugiej odpadł z dalszej rywalizacji a w dodatku nabawił się kontuzji, która wykluczyła go z walki w formule Kick light.

W full contact startowali Jakub Winiarczyk i Piotr Drężek. Drężek w MMA musiał zadowolić się brązowym krążkiem. W formule UFR zaprezentował się bardzo dobrze wygrywając swoją kategorię wagową. Najcięższe boje stoczył Jakub Winiarczyk w wadze ciężkiej. W formule UFR przeszedł wolnym losem i w kolejnej walce przegrał ze zwycięzcom tej kategorii. Kuba jednak zdołał się pozbierać i do walk w formule K1 przystąpił z chłodną głową i świetnie wypunktował swojego rywala. Niestety plagakontuzji nie ominęła i jego. Do walki o złoto w kat K1 +90kg  przystąpił z pękniętą kością w stopie. Walkę jednak wygrał i przywiózł do domu złoty medal.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
11:49, 12 grudnia 2014

:)))

"Najcięższe boje stoczył Jakub Winiarczyk w wadze ciężkiej. W formule UFR przeszedł wolnym losem(...)" - genialne!:))) CIĘŻKI WOLNY LOS:)))
"w kolejnej walce przegrał ze zwycięzcom tej kategorii"....zwycięzĄ chwała i cześć!:))) no litość miejta chłopaki...walczta tam, ale niech ktoś ogarnięty wam pisze newsy:))Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.