Pracowity czas MKKK Shinkyokushin. Zawody i seminarium (zdjęcia)

Sporty walki 12 grudnia 2019 0 Komentarzy

Zawodnicy i trenerzy MKKK Shinkyokushin mają za sobą bardzo pracowity czas. Od 6 do 9 grudnia brali udział w zawodach i seminarium. Przed nimi kolejny ważny start.W piątek 6 grudnia i w poniedziałek 9 grudnia  zawodnicy MKKK Shinkyokushin uczestniczyli w seminarium z mistrzem świata open z 2007 roku sensei Takayuki Tsukagoshi, który prowadził treningi w Konstancinie -Jeziorna w klubie IPPON i w BKKK w Warszawie wraz z wicemistrzem świata open z 2019 roku sensei Maciejem Mazurem.

W sobotę 7 grudnia w Warszawie odbył się międzynarodowy turniej KOKORO CUP, który to turniej wygrał sensei Marek Odzeniak z BKKK. Jednym z sędziów tego turnieju był sensei Artur Prusiński, natomiast sensei Marian Zając brał udział w pokazie technik dozwolonych i niedozwolonych. Dodatkowo sensei Grzegorz Dębowski otrzymał z rąk shihan Mariusza Mazura czarny pas, który wraz z certyfikatem został przysłany z Japonii.

W niedzielę w Warszawie odbyła się pierwsza edycja KOKORO CUP JUNIOR. Na tych zawodach w międzynarodowej obsadzie, bardzo dobrze zaprezentowały się zawodniczki MKKK Shinkyokushin: Helena Mieczkowska, zajmując drugie miejsce i Iza Piskorek, zajmując trzecią lokatę. Zawodniczkom sekundowali sensei Kinga Przybyłek i sensei Marian Zając, a jednym z sędziów był sensei Wojciech Domański.

Przed drużyną MKKK już w tę sobotę Puchar Polski we Włocławku.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.