Pracowity czerwiec OKLA Elektro-Energetyka

Lekkoatletyka 29 czerwca 2022 1 Komentarz

W czerwcu reprezentanci OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka prezentowali się z dobrej strony. To był pracowity miesiąc, pełen startów - także w imprezach rangi mistrzowskiej. Czas na podsumowanie wyników.

fot. OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka

W Otwartych Mistrzostwach Mazowsza U18 i U20 wzięła udział pięcioosobowa grupa z OKLA Elektro-Energetyka. Srebro w pchnięciu kulą zdobył Miłosz Dembiński, bijąc rekord życiowy 13,73m. Z kolei brąz w biegu na 400 m z czasem 59,84 s (także rekord życiowy) trafił do Kornelii Szymczyk.

Podopieczna trenera Bartosza Witkowskiego Natalia Tłoczkowska wystartowała w mitingu WMZLA Mistrzostwa Województwa U18, U20 i Open 2022 w biegu na 300m uzyskując wynik 45,79s.

Kolejny fenomenalny start ma za sobą Ewa Bartosik. Weteranka OKLA osiągnęła bardzo dobre wyniki podczas Mistrzostw Polski Masters w Toruniu. Efekt końcowy - cztery złote medale w kat. 70 i poprawiony rekord Polski w skoku wzwyż.

Ostatnia informacja jest również pozytywna - Aleksandra Dobkowska podczas Opolskiego Festiwalu Skoków skoczyła wzwyż 170 cm. Z kolei wychowanek OKLA Sebastian Moszczyński, obecnie reprezentujący KS Podlasie Białystok, skoczył 207 cm.

Źródło: OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka
Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
10:00, 30 czerwca 2022

Gość

super Olcia

ocena: 100%         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.