zdjecie 7405
zdjecie 7405

Prezentacja drużyny MZKS Narew 1962 Ostrołęka (zdjęcia)

Piłka nożna 02 września 2017 4 Komentarze

Już dziś o 17.00 derby Ostrołęki w B Klasie ostrołęckiej. Prezentujemy drużynę gospodarza derbowego spotkania - zespół MZKS Narew 1962 Ostrołęka. Poznaj piłkarzy, którzy w niebiesko-czerwonych barwach walczą o jak najlepsze wyniki.

Klub MZKS Narew 1962 Ostrołęka nawiązuje do wieloletnich tradycji sportowych w naszym mieście. Oprócz sekcji piłkarskiej, w klubie działa także sekcja pływacka, a wkrótce planowane jest otwarcie kolejnych. Prezentujemy kadrę piłkarskiej Narwi - zapraszamy do galerii zdjęć.

Dziś derby

Informujemy także, że podczas dzisiejszego meczu derbowego (godz. 17.00, stadion przy ul. Partyzantów) będzie można zakupić klubowe pamiątki Narwi: szaliki w cenie 50 zł, napój energetyczny Blue Red Energy w cenie 5 zł oraz cegiełki z sylwetkami zawodników - dowolna darowizna od 1 zł. Jak poinformował klub, na meczu z GKS Andrzejewo zysk z tytułu sprzedaży cegiełek wyniósł ponad 3,2 tys. zł.

Warto podkreślić, że rozgrywany w poprzednią sobotę mecz z GKS Andrzejewo był bezpiecznym widowiskiem - jak poinformował nas wczoraj rzecznik prasowy ostrołęckiej policji, funkcjonariusze nie odnotowali incydentów na tym spotkaniu. Na meczu stawiło się ponad 700 osób, a dziś ten rekord może zostać jeszcze pobity, gdyż na stadionie pojawią się też z pewnością sympatycy Korony.

W naszej sondzie, którą udostępniliśmy dwa dni temu, udział wzięło ponad 230 osób, a 60% z nich odpowiedziało, że w meczu Narew - Korona II kibicować będzie gospodarzom. Co tu dużo mówić, o 17.00 trzeba być na stadionie przy Partyzantów - znów czuć ten dreszczyk derbowych emocji.

MZKS Narew 1962 OstrołękaBramkarze: Igor Kaliszewski, Karol Wesołowski, Norbert Dobkowski, Sebastian Borowiecki;
Obrońcy: Adam Mierzejewski, Daniel Dziczek, Grzegorz Choroszewski, Mariusz Grodzki, Paweł Lutrzykowski, Piotr Dąbrowski, Piotr Wysocki;
Pomocnicy: Alan Bednarczyk, Daniel Dworecki, Emil Chorążewicz, Jakub Chaberek, Kamil Gontarz, Krzysztof Majewski, Krzysztof Przyborowski, Michał Markowski, Miłosz Mierzejewski, Patryk Bolc, Radosław Popieniek, Tomasz Jóźwiak, Maciej Młynarski;
Napastnicy: Adrian Piersa, Bartosz Pędzich, Marcin Kobrzyński, Mateusz Krejszeff, Łukasz Olbryś.

Patronat medialny nad klubem MZKS Narew 1962 Ostrołęka sprawuje serwis eOstroleka.pl.
Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze

...
13:02, 02 września 2017

człowiek nie strojem stoi

Oby również na boisku i pozostałych meczach tak okazale wygrywali , jak na strojach w barwach klubu.


...
13:16, 02 września 2017

Gość

W Ostrołęce tylko Narew


...
15:54, 02 września 2017

no

Korona wygrała ;-)  2 - 0


...
20:20, 02 września 2017

a jednak...

Niestety koszulki nie grają tylko ludzie. Trzeba więcej pracować na treningach i zwiększyć ich ilość, to będą wyniki. A tak 1:3 dla  "rezerw" Korony.Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.