zdjecie 9799

Problem z szatniami znany władzom miasta. Oto możliwe rozwiązanie

Inne 28 stycznia 2019 6 Komentarzy

Czy na stadionie miejskim przy Witosa staną nowe szatnie? Prezydent Ostrołęki zdradził, że brany pod uwagę jest pomysł budowy szatni wolnostojących. Obecnie kluby sportowe narzekają na niewystarczającą infrastrukturę w tej kwestii.

Czy na stadionie miejskim przy Witosa staną nowe szatnie? Prezydent Ostrołęki zdradził, że brany pod uwagę jest pomysł budowy szatni wolnostojących. Obecnie kluby sportowe narzekają na niewystarczającą infrastrukturę w tej kwestii.

Wiceprzewodniczący rady miasta Jakub Frydryk zwrócił się do prezydenta Ostrołęki z interpelacją w sprawie niewystarczającej liczby szatni na stadionie miejskim przy ul. Witosa.

- W trakcie kampanii wyborczej odbyłem mnóstwo rozmów ze środowiskiem sportowców. Zwracali oni uwagę na niewystarczającą liczbę szatni na terenie stadionu przy ul. Witosa w Ostrołęce.  Problem narasta, gdyż w Ostrołęce mamy sporo klubów, w których młodzież i dorośli trenują piłkę nożną. Problem pojawia się, gdy większa liczba grup ma zajęcia tego samego dnia. Sporo czasu traci się w oczekiwaniu na zwolnienie szatni przez poprzednio trenujący zespół. Niektóre zespoły, dla oszczędności czasu, po prostu przebierają się na dworze - napisał.

Jak się okazuje, problem znany jest prezydentowi. Władze miasta zastanawiają się, jak go rozwiązać.

- Problemy wynikające z niewystarczającej liczby szatni na tym obiekcie są mi znane. Wspólnie z przedstawicielami środowisk sportowych poszukujemy sposobu poprawy sytuacji. Jednym z branych pod uwagę rozwiązań jest postawienie na stadionie szatni wolnostojących. Rozważając zasadność przeprowadzenia tej inwestycji musimy jednak mieć na uwadze planowaną przebudowę stadionu, która będzie się wiązała z budową nowych szatni - odpowiedział radnemu prezydent Łukasz Kulik.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
21:56, 28 stycznia 2019

Korona Ostroleka

Jak OTS Korona Ostroleka wystąpiła z projektem budowy szatni z budżetu obywatelskiego to zawiść nie pozwoliła co po niektórym poprzeć projektu i mieć z głowy! A teraz kluby szukają rozwiązań i na Pana Prezydenta wymusić rozwiązanie. Spokojnie jak się da to da jak nie to znów weźmy sprawy w swoje ręce jak nie szatnie to boiska treningowe musimy z tego budżetu wyrwać. Panowie zjednoczmy siły.  


...
23:35, 28 stycznia 2019

Gość

Jaki budżet obywatelski? Zbudowanie wystarczającej ilości szatni leży w gestii gospodarza, czyli dyrektora obiektu. Juchniewicz przez 12 lat mógł to zrobić kilka razy. Mógł też zagospodarować ten piach dookoła stadionu na boiska treningowe. I przy każdym postawić szatnię. Gdyby chciał, albo inaczej: gdyby umiał to zrobić!


...
01:01, 29 stycznia 2019

Do gosc

Zawiść cię chłopie zabije. W tym przypadku jako kibic innej dyscypliny popieram pierwszy wpis. Ma racje i basta a wciąganie nazwisk to wyłącznie twój ból dupy.  


...
07:48, 29 stycznia 2019

Damian

Przeciez widac ze 1 i 3 komentarz to pisal A.L. uspokoj sie chlopie bo juz wybrali Twojego nastepce tylko nie chca Ci mowic przed ogloszeniem dotacji


...
11:28, 29 stycznia 2019

kibic do Damian

A to ciekawe . Czy można prosić o więcej szczegółów?


...
03:05, 30 stycznia 2019

Do Damian

Haha. Tu. A. L. Nie wiem jak bym miał dziękować ale była by to najlepsza wiadomość dla mnie w tym roku. Od razu  kupuje piątą taksoweczke i hulaj dusza  Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.