Przed Trójką wiele pracy. "Postaramy się powalczyć o jak najlepszą lokatę"

Piłka ręczna 18 listopada 2020 0 Komentarzy

"W decydujących momentach popełnialiśmy zbyt wiele błędów i byliśmy mało skuteczni" - uważa trener Trójki Ostrołęka Rafał Niećko. Trójcew pierwszej fazie sezonu II ligi piłki ręcznej nie udało się wygrać żadnego meczu, mimo ambitnej walki z rywalami.

"W decydujących momentach popełnialiśmy zbyt wiele błędów i byliśmy mało skuteczni" - uważa trener Trójki Ostrołęka Rafał Niećko. Trójcew pierwszej fazie sezonu II ligi piłki ręcznej nie udało się wygrać żadnego meczu, mimo ambitnej walki z rywalami.

Szczypiorniści Trójki Ostrołęka w pierwszej fazie rozgrywek przegrali wszystkie 6 spotkań. Zdobyli 161 bramek, stracili 186. To oznacza, że drugą fazę sezonu rozpoczną w grupie spadkowej z zerowym dorobkiem punktowym. Najwięcej bramek dla Trójki, 35, rzucił grający trener Trójki Rafał Niećko.

Bramki dla Trójki Ostrołęka strzelali:

LpZawodnikMeczeBramki
1.Rafał Niećko635
2.Dawid Potępa424
3.Gracjan Pachucki615
4.Krzysztof Szuba614
5.Adrian Piskowski313
6.Rafał Kamionowski512
7.Sławomir Dmowski411
8.Bartłomiej Wojdyna15
9.Daniel Gąska45
10.Daniel Murawski45
11.Krzysztof Zieliński55
12.Rafał Majkowski44
13.Mateusz Świerżewski23
14.Tomasz Wiśniewski23
15.Grzegorz Gawkowski33
16.Mateusz Łoziński52
17.Norbert Kolanowski31
18.Piotr Kozłowski41

Jak pierwszą część sezonu podsumowuje trener Trójki Ostrołęka?

Tegoroczną ligę rozpoczęliśmy z brakiem trzech czołowych zawodników. W związku z czym musieliśmy zmienić ustawienie całego zespołu w którym więcej możliwości grania mieli młodzi zawodnicy. Nasz zespół wzmocnili dwaj zawodnicy Juranda Ciechanów (Krzysztof Szuba i Dawid Potępa). Pierwsza faza rozgrywek pokazała, że jest potencjał w tym zespole, gdyż zespół potrafił postawić się i walczyć jak równy z równym z czołowymi zespołami naszej grupy. Szkoda tylko, że w meczach z słabszym przeciwnikiem nie potrafiliśmy pokazać swojej wyższości. W decydujących momentach popełnialiśmy zbyt wiele błędów i byliśmy mało skuteczni. Bardzo pozytywnie oceniam zaangażowanie młodzieży w treningi i mecze. Jeszcze dużo pracy przed nami by wyeliminować drobne błędy i niedociągnięcia. W kolejnej fazie rozgrywek postaramy się powalczyć o jak najlepszą lokatę oraz udowodnimy sobie i kibicom, że Trójka potrafi zwyciężać'

- powiedział Rafał Niećko, cytowany przez oficjalną stronę internetową klubu.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.