Przekonujące zwycięstwo Jantarek. Pozycja lidera utrzymana (wyniki, tabela)

Piłka nożna 17 maja 2021 0 Komentarzy

Przekonujące zwycięstwo 7:1 z GOSiR Piaseczno odniosły piłkarki Jantaru Ostrołęka w 17. serii gier IV ligi mazowieckiej. Ostrołęczanki utrzymały fotel lidera, choć druga w tabeli Legia Warszawa wygrała swój mecz... 27:0.

Dobra robota Jantarek

Już na samym początku meczu Klaudia Płoska strzeliła gola na 1:0. Już po 18 minutach było 3:0 dla Jantaru po drugiej bramce Płoskiej oraz trafieniu Magdaleny Dąbrowskiej. Ta ostatnia jeszcze przed przerwą powiększyła swój strzelecki dorobek, trafiając na 4:0. W drugiej połowie Jantarki strzeliły jeszcze trzy gole: dwukrotnie na listę strzelców wpisała się Klaudia Płoska, pierwszą bramkę dla zespołu seniorek strzeliła też Wiktoria Olender.

Cztery gole Płoskiej, dwa Dąbrowskiej, jednen Olender i Jantarki wygrywają 7:1. Lider wciąż jest w Ostrołęce!

Ostre strzelanie Legii

Jantar Ostrołęka wciąż wyprzedza warszawską Legię o dwa punkty. Co ciekawe, w ten weekend Legionistki wygrały z Pogonią Siedlce aż 27:0, do przerwy prowadząc 10:0.