Przełaj Rydzewski - trwają zapisy do biegu na 10 kilometrów

Lekkoatletyka 07 kwietnia 2016 Komentarzy

Wójt gminy Miastkowo oraz Stowarzyszenie Razem w Rydzewie zapraszają na I Przełaj Rydzewski - bieg dla trzeźwości. Impreza odbędzie się 1 maja w Rydzewie (gm. Miastkowo, pow. łomżyński). Dystans do pokonania dla biegaczy to 10 kilometrów. Trwają zapisy!

fot. sxc.huStart imprezy od godziny 13.00, natomiast start ostry biegu zaplanowano na 15.00. Organizatorzy przewidzieli 100 miejsc startowych. Dla wszystkich uczestników biegu organizator zapewnia pamiątkowy medal, posiłek regeneracyjny oraz przeżycie niezapomnianej imprezy. O godzinie 14.30 odbędzie się wspólna rozgrzewka, którą przeprowadzi znana i lubiana blogerka sportowa – propagatorka zdrowe trybu życia – Healthy Natasha.

Trasa będzie prowadzić uczestników aż do brzegu Narwi przez Dolinę Narwi oraz malowniczo położoną wioskę Nowosiedliny. Zapisać do biegu można się już w tej chwili - należy podać imię, nazwisko, datę urodzenia oraz klub na adres mailowy lukas_grabarz@wp.pl, sms-em na numer 507 617 508 lub poprzez Facebooka. Uczestnictwo w biegu jest bezpłatne.

Mapa biegu:

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.