Przełajowe zmagania lekkoatletów UKS Siódemka

Lekkoatletyka 01 kwietnia 2014 Komentarzy

Zawodnicy UKS Siódemka Ostrołęka wzięli udział w Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Biegach Przełajowych, które odbyły się w sobotę, 29 marca na polu golfowym w Kołczewie koło Międzyzdrojów.

Dwunaste miejsce w biegu na cztery km juniorek zajęła Martyna Budziłek. Martyna przed rokiem w biegu na trzy kilometry w młodszej kategorii wiekowej była szesnasta. Dla Daniela Gadomskiego i Karola Kudrzyckiego start w biegu na trzy km juniorów młodszych był debiutem w zawodach tej rangi, mimo to Daniel zajął bardzo dobre czternaste, a Karol 55. miejsce.

W sumie trzyosobowa ekipa UKS Siódemka została sklasyfikowana na 44. miejscu w każdej z kategoriach wiekowych. W mistrzostwach wystartowali zawodnicy ze 142 klubów.