Przełamanie Trójki Ostrołęka. W końcu trzy punkty! (tabela)

Piłka ręczna 29 listopada 2020 1 Komentarz

Szczypiorniści Trójki Ostrołęka przerwali złą passę i drugą część sezonu w II lidze rozpoczęli od wygranej. Pokonali SMS II ZPRP Płock 31:26.

Podopieczni Rafała Niećki kontrolowali przebieg spotkania i powrót do gry po dłuższym czasie (ostatnie dwa mecze przełożono z powodu dużej liczby infekcji w drużynie) można uznać za udany. Do konta ostrołęczan dopisane zostały trzy punkty i chyba wszyscy odetchnęli z ulgą z powodu tego przełamania. Oby teraz nadeszła seria zwycięstw.

Trójka Ostrołęka - SMS II ZPRP Płock 31:26 (15:11)

Trójka Ostrołęka: Wiśniewski 1, Świerżewski, Zieliński 1, Ludwiczak 3, Prekiel, Dmowski 4, Niećko 9, Frąckiewicz, Potępa 8, Piskowski 2, Gąska 1, Pachucki , Murawski 1.