zdjecie 2298
zdjecie 2298

Przeżyjmy to jeszcze raz. Wszystkie walki gali "Sparta" w Ostrołęce [WIDEO]

Sporty walki 15 kwietnia 2017 7 Komentarzy

Przez cały tydzień prezentowaliśmy Państwu walki z V Gali Sportów Walki "Sparta", jaka przed tygodniem odbyła się w hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. Pora przeżyć to jeszcze raz - zobacz nagrania ze wszystkich walk piątej edycji gali organizowanej przez klub Champion Ostrołęka.

Natalia Jędrysiak (Bambero Team Wyszków) - Martyna Żebrowska (Champion Ostrołęka)Ludwik Szwaczyk (Gimnazjon Apin Wyszków) - Michał Żarnoch (Champion Ostrołęka)Marcin Kapelewski (BKS Łomża) - Szymon Wróblewski (Champion Ostrołęka)Jakub Krejszeff (Academia Gorila Ostrołęka) - Wojciech Kaźmieruk (Red Lion Międz. Podl.)Jakub Waszkiewicz (Victoria Ostrołęka) - Adrian Oleksiej (BKS Tiger Łomża)Dawid Kubik (Academia Gorila Ostrołęka) - Piotr Kopacki (Kaiser Olsztyn)Mariusz Przewłocki (Sparta Gym) - Sebastian Matjasik (CrossFightGym Ostrołęka)Bartłomiej Tchórzewski (Crystal Białystok) - Łukasz Domagalski (Champion Ostrołęka)Damian Krukowski (Victoria Ostrołęka) - Paweł Martyniuk (Palestra Warszawa)Piotr Renkowski (Kaiser Team Olsztyn) - Karol Szulc (Black Horse Łomża)Karol Zyra (Crossfightgym Ostrołęka) vs Dominik Jusis (MMA Team Ostróda)

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
16:05, 15 kwietnia 2017

Spartan

Nie ma to tamto, super Gala!!  Super organizacja!! I naprawdę dobry poziom wojowników! Tak trzymać! Pozdro Ostrołęka.


...
16:10, 15 kwietnia 2017

Gość

Też mam dobre zdanie, super gala!! :) Na następną spartę proponuję rewanż Zyra vs Jusis, myślę że p. Karol chętnie zrewanżuje się przeciwnikowi ;) Do tego chętnie zobaczylbym p. Natalię, ale w mma bo to jej sport źródłowy i z lepszą rywalką ;) i więćej takich walk jak Renkowski Szulc i Martyniuk Krukowski!! czekamy na 6 sparte :)


...
22:19, 15 kwietnia 2017

Kibic

Zdecydowanie najlepsza gala w regionie. Gratuluję. Zachwcony widz.


...
22:33, 15 kwietnia 2017

Widz

Na filmach słychać jakby tam prawie wcale nie było publiczności


...
00:22, 16 kwietnia 2017

autor

Ja bym się panowie i panie tak nie zachwycał ale rzeczywiście nie było tak źle. NIE byłem na gali wiec nieoceniam atmosfery, ale po filmach widze że poziom byl całkiem niezły. Fajna waga ciężka w bokise i wygrana Żarnocha, właśnie tego typu walk powinno być więcej, prawdziwego ciężkiego boksu tak samo jak ta walka Renkowskiego no to było dobre aż sędzia krew zmywał :) na następnej gali chętnie bym też zobaczył Pietruczuka a z tych walk co widziałem także tą dziewczynę z wyszkowa bo widać że ma pojęcie o walce no ale to może tak wygląda na tle przeciwniczki.....warto zweryfikowac;) czekam na sparte za rok!!


...
00:23, 16 kwietnia 2017

autor

aaa i ten tajski boks jakoś taki dziwny moim zdaniem ta muzyka w tle wkur..ia  


...
22:39, 16 kwietnia 2017

Gość

Tajski boks wkurzajacy, dobre mma i porzadny boksSerwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.